banner2

Selin Ciğerci ile adı anılan Metecan James Birsen kimdir, kaç yaşında?

Selin Ciğerci'nin boşandıktan sonra yeni bir aşka yelken açtığı konuşulan basketbolcunun Metecan James Birsen olduğu iddia edildi. Peki Metecan James Birsen kimdir, kaç yaşında?

Kimdir 28.10.2021, 10:54 01.12.2021, 17:32
Abone ol
Selin Ciğerci ile adı anılan Metecan James Birsen kimdir, kaç yaşında?

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, 2019 yılında evlendiği futbolcu Gökhan Çıra ile geçtiğimiz ay boşandı. Ciğerci'nin bir basketbolcu ile ilişki yaşamaya başladığı konuşuluyordu. Onur Akay, o ismin Metecan James Birsen olduğunu açıkladı. "Metecan James Birsen kimdir, kaç yaşında?" soruları araştırılıyor. Peki Selin Ciğerci'nin yeni sevgilisi Metecan James Birsen kimdir, kaç yaşında? İşte basketbolcu isim hakkında merak edilenler...

METECAN JAMES BİRSEN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Metecan James Birsen, 6 Nisan 1995'te İstanbul'da dünyaya geldi. Basketbolcu isim, İrlandalı bir anne ve Türk babanın çocuğudur. Basketbola Bilfen Koleji'nde başlayan Birsen, Fenerbahçe Spor Okulu projesiyle kariyerine başlamıştır. Uzun forvet ve kısa forvet pozisyonlarında görev almaktadır. Fenerbahçe Ülker takımında forma giyen Birsen, basketbol kariyerine NSK Eskişehir Basket ve İstanbul Büyükşehir Belediye takımında devam etmiştir.

2017'de Sakarya Büyükşehir Basketbol takımına, 2018 yılında ise Anadolu Efes Basketbol Takımına transfer oldu. Türkiye U-16, U-18 ve U-20 millî takımlarında da forma giyen Metecan James Birsen'in boyu 2.05 metre boyundadır. Instagram'da jamesbirsen kullanıcı ismiyle hesabı bulunmaktadır.

Metecan James Birsen kimdir

SELİN CİĞERCİ VE METECAN JAMES BİRSEN BİRLİKTE Mİ?

Metecan James Birsen, Selin Ciğerci ile aşk yaşadığı iddialarını yalanladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan basketbolcu, "Bugün hakkımda çıkan ve birçok farklı mecrada da yer bulduğunu öğrendiğim haberler hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Konu, menajerim ve avukatım aracılığıyla hukuki yollar üzerinden takip edilecek ve gerekli tüm aksiyonlar alınacaktır." ifadelerini kullandı. Başka bir sosyal medya kullanıcısının dediğine göre ise, Selin Ciğerci'nin fotoğrafının çekildiği saatte Metecan maçta olduğu için, yanındakinin o olma ihtimali yoktu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!