banner2

Peaky Blinders'ın John Shelby'si Joe Cole kimdir? Joe Cole diziden neden ayrıldı?

Peaky Blinders dizisinde Tommy Shelby’nin kardeşi John Shelby’i canlandıran Joe Cole'un hayatı merak konusu oldu. Karakterinin öldürülmesiyle dördüncü sezonda diziye veda eden Joe Cole kimdir? Joe Cole diziden neden ayrıldı? İşte detaylar...

Kimdir 10.06.2022, 15:42 10.06.2022, 16:14
Abone ol
Peaky Blinders'ın John Shelby'si Joe Cole kimdir?  Joe Cole diziden neden ayrıldı?

Netflix'in ünlü yapımlarından Peaky Blinders'ta 4 sezon boyunca rol alan Joe Cole'nin hayatı, sosyal medya kullanıcıları tarafından araştırılıyor. Peki, Joe Cole kimdir? Joe Cole diziden neden ayrıldı? Merak edilen soruların yanıtlarını sizler için derledik.

JOE COLE KİMDİR?

Joe Cole, 1988 doğumlu İngiliz aktör. Kingston, Londra'da doğdu. 4 erkek kardeşi vardır, kardeşlerinden Finn Cole da oyunculuk yapmıştır. National Youth Theatre'da tiyatro eğitimi aldı. Çeşitli dizi ve filmlerin ardından 2013'te katıldığı Peaky Blinders dizisindeki John Shelby rolüyle adını televizyon dünyasında duyurdu. Green Room, Secret in Their Eyes, Woodshock gibi filmlerde oynadı.

JOE COLE PEAKY BLINDERS'TAN NEDEN AYRILDI?

Joe Cole, verdiği bir röportajda diziye dair sadece “olumlu duygular ve minnet hissettiğini” belirtmiş ve Tommy Shelby’nin kardeşini canlandırarak geçirdiği dönemden keyif aldığını söylemişti. 31 yaşındaki oyuncu sözlerini şöyle sürdürmüştü: “Aslında diziden iyi zamanda ayrıldığımı düşünüyorum. Çünkü başka oyunculara ve yapacak daha işi olan başka gençlere diziye dahil olmak için iyi fırsat sunuyor.” Joe Cole, diziden ayrılma kararını ise kendisinin verdiğini söylemişti. Sözlerini bitirirken, Peaky Blinders‘tan övgüyle bahsetmeyi de ihmal etmemişti: “Dizideki çocuklar için sevgi besliyorum. Bence harika bir dizi. Bu yüzden bir parçası olmak istedim.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!