MasterChef Fatmanur kimdir? Fatma Nur Uçar nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor?

9 Ağustos Salı günü TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışmasında yarışmacılar ana kadroya girebilmek için mücadele etti. Birinci olarak ana kadroya katılan kişi Fatma Nur Uçar oldu. Peki MasterChef Fatmanur kimdir? Fatma Nur Uçar nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Kimdir 10.08.2022, 09:43 10.08.2022, 09:47
Abone ol
MasterChef Fatmanur kimdir? Fatma Nur Uçar nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Masterchef Türkiye'nin yeni bölümünde yarışmacılar hünerlerini sergiledi. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu en başarılı yemekleri hazırlayan en başarılı kişiyi ana kadroya aldı. Ana kadroya 8. yarışmacı olarak Fatmanur katıldı. Peki MasterChef Fatmanur kimdir? Fatma Nur Uçar nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor?

MASTERCHEF 8. ANA KADROYA KİM SEÇİLDİ?

MasterChef ana kadro için mücadeleler heyecanla devam ediyor. MasterChef 9 Ağustos 2022 Salı akşamı yayınlanan bölümünde, Fatma Nur Uçar 8. ana kadro yarışmacısı oldu.

MASTERCHEF FATMANUR KİMDİR?

Fatma Nur Uçar, aslen Yozgatlıdır ve23 yaşındadır. Yarışmaya Fethiye'den katılan Fatma Nur, sushi şefi olarak çalışmaktadır. 10 yaşından beri bu mesleğin içinde olduğunu ifade eden Fatma Nur, elemelerde Mehmet, Danilo ve Somer Şeflerden 3 evet almayı başarmıştı.

MasterChef'in 9 Ağustos 2022 Salı akşamı yayınlanan bölümünde, 8. finalist Fatma Nur Uçar oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!