banner2

Masterchef Danilo Zanna'nın eşi Tuğçe Demirbilek kimdir, ne iş yapıyor?

Danilo Zanna ve 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek boşanma kararıyla gündemde. Tuğçe Demirbilek'in hayatı merak ediliyor. Peki Masterchef Danilo Zanna'nın eşi Tuğçe Demirbilek kimdir, ne iş yapıyor? İşte merak edilenler...

Kimdir 05.10.2021, 17:13 05.10.2021, 17:20
Abone ol
Masterchef Danilo Zanna'nın eşi Tuğçe Demirbilek kimdir, ne iş yapıyor?

Masterchef yarışmasının jüri üyelerinden Danilo Zanna, eşi Tuğçe Demirbilek'ten boşanacağı haberleriyle gündeme geldi. Haberin ardından Tuğçe Demirbilek'in kim olduğu, ne iş yaptığı araştırılmaya başlandı. Peki Danilo Zanna'nın eşi Tuğçe Demirbilek kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor. İşte hakkında merak edilenler..

TUĞÇE DEMİRBİLEK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Tuğçe Demirbilek, 20 Mart 1981'de Giresun'da dünyaya geldi. Danilo Zanna ile Türkiye seyahati sırasında tanıştı ve 2012 yılında dünya evine girdi. Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek'in bu evliliğinden Zeno Tibet Zanna isimli bir çocukları bulunuyor.

Masterchef'in sempatik İtalyan şefi Danilo Zanna, eşi ile tanışma hikayesini şöyle anlatmıştı:

"Bir gün benim bir Türk arkadaşım beni Türkiye'ye davet etti. Buraya geldiğimde biriyle tanıştım ve aşık oldum. Bugün kendisi eşim. Evlendikten sonra burada yaşamaya karar verdik. Aslında ben Şangay'a gitmek istiyordum ama bunları düşünürken eşim bana hamile olduğunu söyledi ve Çin'in yemeklerine ve yaşam tarzına uyum sağlayamayacağını söyledi. İstanbul'da yaşamaya devam ettik."

TUĞÇE DEMİRBİLEK NE İŞ YAPIYOR?

Danilo Zanna'nın eşi Tuğçe Demirbilek hakkında birçok detay araştırılıyor. En çok "Tuğçe Demirbilek ne iş yapıyor?", "Tuğçe Demirbilek'in mesleği ne?" gibi soruların yanıtı sık sık araştırılıyor. Ancak Demirbilek'in ne iş yaptığı konusunda net bir bilgi bulunmuyor. İtalyan şefin eşi, Instagram hesabında sık sık yoga paylaşımlarına yer veriyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!