İmran Kılıç kimdir, kaç yaşında? İmran Kılıç neden öldü?

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç hayatını kaybetti. Peki İmran Kılıç kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte tüm detaylar...

Kimdir 10.01.2022, 01:35 10.01.2022, 02:27
Abone ol
İmran Kılıç kimdir, kaç yaşında? İmran Kılıç neden öldü?

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç hayatını kaybetti. Peki tanınan iyasetçi İmran Kılıç kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte ünlü isim hakkında merak edilen tüm detaylar...

İMRAN KILIÇ KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

AK Parti'den Kahramanmaraş Milletvekili olan İmran Kılıç, 1957'de doğdu. İmran Kılıç, Erzurum Atatürk Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi'nden mezun oldu. Kılıç, daha sonra yüksek lisans eğitimini de aynı üniversite ve fakültede aldı.

Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde yere alan il müftülüğü ve ilçelerde müftülük görevlerinde yeralan Kılıç, 26. ve 27. Dönem AK Parti'DEN Kahramanmaraş Milletvekili oldu. Kılıç; TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu ile Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonlarında görev aldı.

İmran Kılıç iyi düzeyde Arapça biliyorken, evli ve 3 çocuk babasıydı.

İMRAN KILIÇ NEDEN ÖLDÜ?

İmran Kılıç'ın ani ölüm haberi sevenlerini hüzne boğarken neden öldüğü de merak konusu oldu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İmran Kılıç'ın yattığı Ankara Şehir Hastanesinde vefat ettiğini açıkladı fakat 64 yaşında olan Kılıç'ın vefat nedeni hakkında resmi bir açıklama yapmadı.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!