banner2

Hakan Çalhanoğlu kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Hakan Çalhanoğlu PSG'ye mi transfer oluyor?

Spor gündeminde adı Fransa'nın dev takımlarından PSG ile anılan Hakan Çalhanoğlu hakkında sporseverler araştırma yapıyor. Peki, Hakan Çalhanoğlu kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Hakan Çalhanoğlu PSG'ye mi transfer oluyor? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Kimdir 08.06.2022, 10:20 08.06.2022, 10:28
Abone ol
Hakan Çalhanoğlu kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Hakan Çalhanoğlu PSG'ye mi transfer oluyor?

Fransa'nın dev takımı PSG, Hakan Çalhanoğlu'nu radarına aldı. Peki, Hakan Çalhanoğlu kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Hakan Çalhanoğlu PSG'ye mi transfer oluyor? İşte detaylar...

HAKAN ÇALHANOĞLU KİMDİR?

8 Şubat 1994 tarihinde Almanya'da doğan Hakan Çalhanoğlu, Mannheim'de dünyaya gelmiştir ve ailesi aslen Bayburtludur. Küçük yaşlarda futbola başlayan ünlü futbolcu, altyapısını 2001-2009 seneleri arasında Waldhof Mannheim ve 2009-2011 yılları arasında Karlsruher'de tamamlamıştır.

Almanya'da pek çok başarılı takımda forma giymeye başlamış olan isim 2010 senesinde Türkiye'nin milli futbol takımına seçilmiştir.

HAKAN ÇALHANOĞLU EVLİ Mİ?

Ünlü futbolcu Hakan Çalhanoğlu, 2017 yılında Sinem Gündoğdu ile dünyaevine girmiştir. Çift 2018 yılında boşanmanın eşiğinden dönmüştür ve şu anda 1 kız 1 erkek olmak üzere 2 evlatları vardır.

HAKAN ÇALHANOĞLU PSG'YE GİDECEK Mİ?

Hakan Çalhanoğlu'nun PSG'ye transfer olup olmayacağı ise henüz kesinleşmedi.

HAKAN ÇALHANOĞLU HANGİ TAKIMLARDA OYNADI?

Hakan Çalhanoğlu şu takımlarda oynadı;

  • Milan
  • Inter
  • Karlsruher
  • Hamburg
  • Bayer Leverkusen

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!