banner2

Erhan Yazıcıoğlu kimdir, kaç yaşında? Erhan Yazıcıoğlu filmleri nelerdir?

TV8'in sevilen magazin programı 2. Sayfa'ya konuk olan Erhan Yazıcıoğlu hakkında, "Erhan Yazıcıoğlu kimdir, kaç yaşında? Erhan Yazıcıoğlu filmleri nelerdir?" soruları araştırılıyor. Sizler için merak edilen soruların yanıtlarını derledik.

Kimdir 22.03.2022, 10:30 22.03.2022, 10:36
Abone ol
Erhan Yazıcıoğlu kimdir, kaç yaşında? Erhan Yazıcıoğlu filmleri nelerdir?

Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel'in sunduğu 2.Sayfa programına konuk olan Erhan Yazıcıoğlu, sosyal medyanın gündeminde. Peki, Erhan Yazıcıoğlu kimdir, kaç yaşında? Erhan Yazıcıoğlu filmleri nelerdir? İşte detaylar...

ERHAN YAZICIOĞLU KİMDİR?

9 Temmuz 1951 yılında doğan Erhan Yazıcıoğlu, iStanbul Şehir Tiyatroları'nda tiyatro oyunculuğuna atılmıştır. 26 sene süren tiyatro oyunculuğu sonrası 1990'lı yıllarda Seç Bakalım isimli televizyon programını sunmuştur. Bu program sayesinde ünlenen isim, aynı zamanda beyaz eşya ticareti ile uğraşmıştır. 1995 yılında troid kanserine yakalanan Erhan Yazıcıoğlu, geçirdiği ameliyat sırasında ses tellerinden birini kaybettiği için sekiz ay konuşamadı. Erhan Yazıcıoğlu, gördüğü tedaviden sonra tiyatroya döndü. 2011 yılında mide ve ince bağırsağında nükseden tümör nedeniyle tedavi gördü ve sağlığına kavuştu. Hayat öyküsünü anlattığı Kenar Mahallenin Delikanlısı adlı kitabı 2013 yılında yayımladı.

ERHAN YAZICIOĞLU FİLMLERİ NELERDİR?

  • Kısık Ateşte 15 Dakika,
  • Kayıp, Güzelim,
  • Ne Umduk Ne Bulduk,
  • Kafalar Karışık,
  • Muhsin Bey  
  • Ünlü isim şimdilerde Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız'da Cana karakterinin babasını canlandırmaktadır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!