banner2

Ebru Şancı kimdir, kaç yaşında ve nereli? Ebru Şancı Instagram adresi ne? Ebru Şancı ne iş yapıyor?

Sosyal medya hesabında yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Ebru Şancı vatandaşların ilgisini çekti. merak edenler internet üzerinden, Ebru Şancı kimdir, kaç yaşında ve nereli? Ebru Şancı Instagram adresi ne? Ebru Şancı ne iş yapıyor? sorularını sormaya başladı işte detaylar.

Kimdir 31.01.2023, 10:22
Abone ol
Ebru Şancı kimdir, kaç yaşında ve nereli? Ebru Şancı Instagram adresi ne? Ebru Şancı ne iş yapıyor?

Sosyal medya açıklamaları ile Magazin gündeminde kendine yer bulan Ebru Şancı merak konusu oldu. Ebru Şancı hakkında birçok bilgi merak edilmeye başlandı.Vatandaşların merak ettiği Ebru Şanc hakkında birçok detay haberimizde

EBRU ŞANCI KİMDİR?

Ebru Şancı Öztürk (d. 31 Ağustos 1983, İstanbul), Türk model, sunucu ve oyuncu. 16 yaşında model olarak podyumlarda yer almaya başladı. 18 yaşında Brezilya'daki 2001 Miss Globe güzellik yarışmasında birinci oldu ve tescillenen güzelliğiyle profesyonel kariyerini pekiştirdi. Uzun yıllar New York'ta kariyerini sürdürdükten sonra 2010 yılı sonlarında Türkiye'ye kesin dönüş yaparak model ve oyunculuğun yanı sıra İstanbul ve Türkiye genelinde concierge hizmetleri veren bir şirket kurdu. Halen şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır.Ebru Şancı, 7 Eylül 2015 tarihinde futbolcu Alpaslan Öztürk ile Eskişehir'de evlendi. Ardından Belçika'da bir şatoda düğün töreni yapıldı.

EBRU ŞANCI NE İŞ YAPIYOR?

Eğitimini Bahçelievler Anadolu Lisesi, Londra Regent's College, New York Üniversitesi (Oyunculuk-Drama) bölümleriyle tamamladı. Kariyeri boyunca dünyaca ünlü birçok modacının defilelerinde ve marka yüzü olarak katalog çekimlerinde yer alan Ebru Şancı, FHM Türkiye magazininde '100 Sexiest Women In The World' listesinde yer aldı. Son olarak yer alacağı yeni projeleri için Hollywood yıldızlarının da oyunculuk eğitim aldığı London Academy of Music and Dramatic Art kurumunda eğitim almaya başladı.

EBRU ŞANCI İNSTGRAM ADRESİ NE?

Ebru Şancınını instagram sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!