banner2

Durukan Çelikkaya kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi oyuncusu Durukan Çelikkaya nereli, hangi dizilerde oynadı?

Tozluyaka dizisi oyuncularından Durukan Çelikkaya vatandaşlar tarafından merak edildi. FOX TV'nin yeni dizisi Tozluyaka kadrosunda bulunan Durukan Çelikkaya, oyunculuğuyla izleyicilerin beğenisini kazandı. Her pazartesi FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Tozluyaka dizisi kadrosuyla da izleyicilerin dikkatini çekti. Peki Durukan Çelikkaya kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi oyuncusu Durukan Çelikkaya nereli, hangi dizilerde oynadı?

Kimdir 29.06.2022, 09:36 29.06.2022, 09:38
Abone ol
Durukan Çelikkaya kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi oyuncusu Durukan Çelikkaya nereli, hangi dizilerde oynadı?

Durukan Çelikkaya, vatandaşlar tarafından araştırılan isimler arasında bulunuyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan Tozluyaka dizisi kadrosunda yer alan Durukan Çelikkaya, izleyiciler tarafından merak edildi. Dizinin yapımı NTC Medya, yapımcılığı ise Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp tarafından gerçekleştiriliyor. Peki Durukan Çelikkaya kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi oyuncusu Durukan Çelikkaya nereli, hangi dizilerde oynadı?

DURUKAN ÇELİKKAYA KİMDİR?

Durukan Çelikkaya, 2000 yılında İstanbul'da doğdu. Çelikkaya, oyunculuğa küçük yaşlarda başladı. Durukan Çelikkaya'nın bir ablası vardır.

Durukan Çelikkaya,  ilk oyunculuk deneyimini 2005 yılında yer aldığı reklam film çalışması ile yaşadı. Çelikkaya, 22 yaşında ve oğlak burcudur. 

Durukan Çelikkaya, 2012 yılında Bilkent Sinefest En iyi Çocuk Oyuncu ödülünü kazanmıştır.

Durukan Çelikkaya'nın ilk dizi oyunculuk deneyimi 2011 senesinde rol aldığı Şüphe isimli dizi oldu. Dizide oynadığında 11 yaşındaydı. Daha sonra Dedemin İnsanları isimli dizi de Ozan karakteri ile oyunculuk kariyerine devam etti.

DURUKAN ÇELİKKAYA OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER NE?

Tozluyaka (TV Dizisi) 2022
Ferhat ile Şirin (TV Dizisi) 2019
Kurt Seyit ve Şura (TV Dizisi) 2014
Avrupa Avrupa (Emre Koparan) 2013
Cinayet Masası İstanbul (Ersun Hunal) 2013
Dedemin İnsanları (Ozan) 2011
Şüphe (Burak Yörük) 2011

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!