banner2

Camdaki Kız'ın Hayri'si Cihangir Ceyhan kimdir?

Camdaki Kız dizisinin Hayri karakterine hayat veren Cihangir Ceyhan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Cihangir Ceyhan hangi dizilerde yer aldı? İşte detaylar...

Kimdir 24.09.2021, 05:01 24.09.2021, 10:16
Abone ol
Camdaki Kız'ın Hayri'si Cihangir Ceyhan kimdir?

Camdaki Kız'ın merakla beklenen Hayri karakterine hayat verecek isim geçtiğimiz haftalarda kesinlik kazanmıştı. Seyirciler, karakterin dizide görünmesinin ardından Camdaki Kız Hayri'nin gerçek adı ne? Cihangir Ceyhan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Cihangir Ceyhan hangi dizilerde rol aldı? sorularının yanıtlarını aramaya başladı.

CİHANGİR CEYHAN KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Ekranların yeni yüzü Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde Adana'da doğdu. Baba tarafından aslen Elazığ'lı olan oyuncu, iki buçuk yıl boyunca İstanbul'da kamera önü oyunculuk eğitimi aldı. Eğitimlerini tamamladıktan sonra yaşadığı yer olan Adana'ya döndü.

Başarılı oyuncu Cihangir Ceyhan, ilk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Yusuf isimli sinema filminde kazandı. Ceyhan, bu filmde Serdar karakterine hayat verdi. Daha sonra, yayınlandığı dönemde fenomen olan ve bir internet platformu üzerinden yayınlanan Sıfır Bir Adana isimli dizide Cio karakterini canlandırdı. Cihangir Ceyhan buradaki başarısıyla geniş bir hayran kitlesine sahip oldu.

Sıfı Bir Adana dizisiyle yıldızı parlayan Cihangir Ceyhan, Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Azer karakteri ile yer aldı. Ardından Alev Alev dizisinde oynayan oyuncu, şimdilerde Camdaki Kız isimli dizide Hayri karakterine hayat veriyor.

1.77 metre boyunda olan başarılı oyuncu, 75 kilo ve Terazi burcu.

CİHANGİR CEYHAN'IN DİZİLERİ

2020 Alev Alev (TV Dizisi)

2019 – Çukur (Azer) (TV Dizisi)

2016-2019 – Sıfır Bir Adana (Cio) (TV Dizisi)

2015 – Yusuf (Serdar) ( Sinema Filmi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!