Bilal Hancı kimdir, kaç yaşında? Bilal Hancı eşi

Oynadığı Kendinden Kaçak filminin vizyona girmesi ile gündem olan sosyal medya fenomeni Bilal Hancı hakkında araştırmalar yapılıyor. Peki, Bilal Hancı kimdir, kaç yaşında? Bilal Hancı evli mi? İşte detaylar...

Kimdir 08.04.2022, 17:45 08.04.2022, 17:48
Abone ol
Bilal Hancı kimdir, kaç yaşında? Bilal Hancı eşi

Başrol olarak yer aldığı Kendinden Kaçak filminin vizyona girmesi ile gündem olan Bilal Hancı hakkında sosyal medya kullanıcıları araştırma yapıyor. Filmin galasının yapıldığı günden bu yana merak edilen, "Bilal Hancı kimdir, kaç yaşında? Bilal Hancı evli mi?" sorularının yanıtlarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

BİLAL HANCI KİMDİR?

8 Eylül 1989 tarihinde Trabzon‘da dünyaya gelen Bilal Hancı, İstanbul Üniversitesi mezunudur.  26 Aralık 2014 tarihinde Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile YouTube kanalı açmış ve ülkemizin en sevilen fenomenleri arasına girmiştir. Söz ve müziğini 2018 yılında müzisyen Abdurrahim Akça ya da bilinen adıyla Eypio‘nun Kafalar Karışık filmi için yaptığı “Kaşık” şarkısının video klibi’nde sosyal medya fenomenleri Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin oynadılar. 

2018 yılında 3 sosyal medya fenomeni Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin‘in başrollerinde yer aldığı Kafalar Karışık adlı sinema filminde oynadılar.

BİLAL HANCI EVLİ Mİ?

Ünlü fenomen Bilal Hancı, geçtiğimiz yıl Esin İnce ile dünyaevine girmiştir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!