banner2

Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin kimdir, kaç yaşında? Özlem Ada Şahin ne iş yapıyor?

Özlem Ada Şahin, şarkıcı Berkay Şahin ile evliliğinin ardından magazin dünyasının da yakın ilgisine ve merakına maruz kalıyor. Peki, Özlem Ada Şahin kimdir? Özlem Ada Şahin aslen nereli? Özlem Ada Şahin kaç yaşında? Özlem Ada Şahin ne iş yapıyor? Detayları haberimizde...

Kimdir 07.12.2021, 13:23 22.12.2021, 01:10
Abone ol
Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin kimdir, kaç yaşında? Özlem Ada Şahin ne iş yapıyor?

ÖZLEM ADA ŞAHİN KİMDİR?

Özlem Ada Şahin,2 9 Ekim 1991 yılında Balıkesir Ayvalık'ta dünyaya geldi. Özlem Ada Şahin'in anne tarafı Boşnak, baba tarafı ise Yugoslavya kökenlidir. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde alan Özlem Ada Şahin, iyi derecede İngilizce biliyor.

Aynı zamanda İspanyolca eğitimi de almaktadır. Küçük yaşlarda bale eğitimi alarak model olmaya karar veren Özlem Ada, birçok markanın defilelerinde podyuma çıktı. 2011 senesinde ekranlara gelen başrollerini Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nebahat Çehre'nin paylaştığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde cariye rolünde izleyici karşısına çıktı. Özlem Ada Şahin, 2016 senesinde uzun süredir beraber olduğu şarkıcı Berkay'la dünya evine girdi. Çiftin Arya ve Zeynep Mira isminde iki kız çocuğu var. Özlem Ada, Şahin soyadını Berkay ile evlendikten sonra alarak hem kızlık soyadını hem de eşinin soyadını kullanma kararı almıştır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!