banner2

Rüyada acıkmak ne anlama gelir? Rüyada doyuncaya kadar yemek yemek ne demek?

Gün içinde belli aralıklarla açlık hissediyoruz. Bazen rüyalarda bile açlık hissi yaşadığımız oluyor. Rüyada acıkmak ne demek? Rüyada yemek yemek neya işaret eder?

Hayat 02.04.2023, 09:29
Abone ol
Rüyada acıkmak ne anlama gelir? Rüyada doyuncaya kadar yemek yemek ne demek?

Rüyada acıkmak, uzun emel sahibi olmakla da tabir edilir.

Rüyada acıkmak ve doyuncaya kadar yemek hastalıktan kurtulmaya ve bolluğa işarettir. Rüyada açlık çekmek, maddi konularda kazanç sağlayacağını belirtir. Rüyada acıktığını görmek ve doyana kadar yemek yemek hastalıktan kurtulmaya, doyulmazsa hastalığın uzayacağına işarettir.

RÜYADA ÇOK ACIKTIĞINI GÖRMEK

Bir kimse rüyasında çok acıktığını ve karnını doyurmak için acele ettiğini görürürse; mal hırsına kapılıp başkalarının hal üzerine geçirmekte bir sakınca görmeyeceği şeklinde tabir edilir. Rüyada birinin acıktığını görmek uzun emel sahibi olmakla tabir edilir. Birinin acıktığını görmekse; gören kişinin zengin olacağı anlamına gelir.

YEMEK YEMEK NEYE İŞARET EDER? 

Karnı acıkarak yemek yemek tövbeyi tutmaya, sevilen ve hoş bir gıda ile karnı doyurmak iyilik yolunda sebat etmeye, Hoşlanmadığı bir gıda ile karnını doyurmak tövbe ettikten so a bunu tutmamaya, Karnının aç olduğunu ve yiyecek bir şey bulamadığını görmek hırsını tatmin edememeye delalet eder.

Rüyada hissedilen açlık miktarınca geçimini temin ve dünyaya rağbetindeki harisliğe delâlet eder. Bazı tabircilere göre: Rüyada kendisini aç gören kimseye hayır isabet eder, fakat bunda haris olur. Bir kimse rüyasında çok acıktığını görse o kimse fakirlikten sonra zenginliğe kavuşur ve acıktığı nispetinde servete sahip olur.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!