Gördüğünüz an oradan kaçın! Keşke tanımasaydım diyeceğiniz 3 burç: Kavgalarıyla meşhur

Hayatınızda dik başlı, asi, inatçı, kaostan beslenen ve sürekli kavga çıkaran biri ya da birileri muhakkak vardır. Bu tarz insanları bir konuda ikna etmeye çalışmak neredeyse imkansızdır! İşte, ilişkilerinde sürekli çatışma halinde olan, kavgacı 3 burç.

Hayat 14.01.2022, 16:25
Gördüğünüz an oradan kaçın! Keşke tanımasaydım diyeceğiniz 3 burç: Kavgalarıyla meşhur

Alışkanlıklara ve inançlara sıkıca tutunan, sürekli eleştiren, kolayca kavga çıkaran, tabir-i caizse kaosun beslediği insanlar, her daim yakınımızda olmuştur. Hatta belki biz de onlardan biriyiz. İşte astrolojinin bıraktığı izlerin adımları ve inatçı, kavgacı, çatışmaya açık 3 burç...

KOÇ KİBİRLİ VE AGRESİF OLABİLİR

Süper kahraman enerjisine sahip olan Koç burcu insanı, kibirli ve agresif olabilir. Alt etmek ve başa çıkmak doğalarında vardır ve bunun için kavga çıkarmaktan geri durmazlar. Basit bir anlaşmazlıkta bile dürtüsel bir adımla kaos çıkarabilir ve gemileri yakmaktan geri durmazlar!

BOĞA HIRSLI VE KISKANÇTIR

İnatçı, hırslı ve kıskançtır Boğa burcu insanı ve kolayca sinirlenebilir. Sinirlendiğinde gözü hiçbir şey görmez ve inadından kolay kolay vazgeçmez. Dediğim dedik ve ısrarlı duruşu, elde etmeye yöneliktir. İstediği olmadığında ya da eleştirildiğinde gözlerini kısacak ve lafını esirgemeyecektir!

İKİZLER KAOSU KARINLARINDA TAŞIR

Kaosu karınlarında taşır İkizler! Öfkesi aralıklı olsa da, kelimelerle ve bitmek tükenmek bilmeyen eleştirileriyle, çatışmaları büyütmekte üstlerine yoktur. Kendilerinin sahip olduğu pratik zekaya karşılık bulamadıklarında bile huysuz ve tartışmaya açık olacaklardır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!