banner2

Evde paketleme işi 2022! İŞKUR evde paketleme başvuru nasıl yapılır?

Evden çalışmak isteyen ve ev hanımları için İŞKUR vatandaşlara iş imkanı sunuyor. Evde paketleme işi ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyenlerin ilk araştırdıkları konulardan bir tanesi. Peki evde paketleme işi 2022! İŞKUR evde paketleme başvuru nasıl yapılır?

Hayat 26.03.2022, 14:15
Abone ol
Evde paketleme işi 2022! İŞKUR evde paketleme başvuru nasıl yapılır?

Ev hanımları, ev ekonomisine katkı sağlamak isteyenler ve hayat şartları yüzünden evden çalışmak zorunda kalanlar içib maddi destek sağlamak amacıyla evde paketleme işi arıyor. Vatandaşlar internette 'Evde paketleme işi 2022! İŞKUR evde paketleme başvuru nasıl yapılır?' araması gerçekkleştiriyor. Peki evde paketleme işi 2022! İŞKUR evde paketleme başvuru nasıl yapılır?

EVDE PAKETLEME İŞİ NEDİR?

Evde çalışıp ev bütçesine destek olmak isteyenlere İŞKUR, evde paketleme işi olan nikah şekeri, sabun, tel toka, kulak çubuğu paketleme ve poşet katlama gibi işler sunmaktadır. Bu proje içerisinde bulunan kadınların ev ekonomisine ek olarak ülke ekonomisine olumlu bir katkı yapmaktadır.

İŞKUR'un desteği ile yapılan evde paketleme işi için başvurular zaman zaman İŞKUR'a bağlı olan kurumlarca gerçekleştirilir. Ev hanımlarının çalışma hayatına katılabilmesi için İŞKUR'a bağlı olan firmaların evde paketleme işi ilanlarını çeşitli zamanlarda kontrol etmeleri gerekiyor.

İŞKUR EVDE PAKETLEME BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Evde paketleme işiyle İŞKUR evde ek iş imkanlarına başvuru yaptıktan sonra firmalar tarafından yapabileceğiniz ek kişiler evinize kadar getiriliyor. Başvuru işlemlerini İŞKUR'un web sitesi üzerinden tamamlandıktan sonra aynı zamanda bulunduğunuz ilde bulunan İŞKUR İl müdürlüklerinden de başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlanmasıyla aylık 2 bin 500 TL ile 6 bin TL arasında gelir ya da ek gelir kazanabilirsiniz. İŞKUR'un evde ek iş ilanları internette ya da sosyal mecralarda bulunanlara göre son derece güvenilir. Çünkü firmalar bu işleri size İŞKUR güvencesi ile veriyor maaşınızdan İŞKUR tarafından yatırılıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!