Yandex Metrica

23 Nisan 2024 Çocuk Bayramı etkinlikleri! İBB, 23 Nisan Çocuk Bayramı'nda ücretsiz konser, etkinlik var mı?

23 Nisan 2024 Çocuk Bayramı etkinlikleri! İBB, 23 Nisan Çocuk Bayramı'nda ücretsiz konser, etkinlik var mı?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na sayılı günler kala vatandaşlar çocuk bayramında hangi etkinliklerin olacağını merak ediyor. İBB, 19-25 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali'nde, dünya genelinde 16 ülkeden çocuk halk dansları topluluğu İstanbul’da ağırlanacak. Peki İBB, 23 Nisan Çocuk Bayramı'nda ücretsiz konser, etkinlik var mı?

Gündem

09.05.2024, 13:47

Bu yıl İBB tarafından 23 Nisan bayramında, dünya genelinde 16 ülkeden çocuk halk dansları topluluğu İstanbul’da ağırlanacak.

Şehrin 11 farklı noktasında gerçekleşecek 7 günlük festival kapsamında dans gösterilerinin yanı sıra tiyatro oyunları, kortej yürüyüşü, konserler, akrobasi, sirk ve illüzyon gösterileri de çocuklarla buluşacak.Peki, İBB, 23 Nisan Çocuk Bayramı'nda ücretsiz konser, etkinlik var mı? 

Valilikten 'Yüksek dalga' uyarısı: O bölgede denize girmeyin! Valilikten 'Yüksek dalga' uyarısı: O bölgede denize girmeyin! Haberi Görüntüle

23 NİSAN İSTANBUL'DA ETKİNLİK VAR MI?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Dairesi Başkanlığı tarafından 19-25 Nisan 2024 tarihlerinde Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali gerçekleştirecek.Bu festival kapsamında Dünya çocukları İstanbul'da bulacak.

Etkinliğe ,Almanya, Bulgaristan, Çin Halk Cumhuriyeti, Gürcistan, Macaristan, Kuzey Makedonya, Meksika, Kolombiya, Kosova, Litvanya, Polonya, Sırbistan, Slovakya ile Ukrayna’nın yanı sıra Filistin halkından ve Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti’nden çocuk halk dansları toplulukları katılacak.

Açıköğretim ikinci üniversitede hangi bölümlere 35 yaş sınırı geldi? 35 yaşından küçükler ikinci üniversite kaydı yaptıramayacak mı? Açıköğretim ikinci üniversitede hangi bölümlere 35 yaş sınırı geldi? 35... Haberi Görüntüle

DÜNYA'NIN DÖRT BİR YANINDAN 

Dünyanın dört bir yanından misafirlerin yanı sıra Türkiye’den de Ağrı, Gaziantep, Hatay, Malatya ile Trabzon’dan halk dansları toplulukları, İBB’nin ilk kez ev sahipliği yapacağı bu renkli festivalde yer alacak. 

Mekke'de sıcaklar 50 dereceyi geçti! Binden fazla hacı adayı hayatını kaybetti Mekke'de sıcaklar 50 dereceyi geçti! Binden fazla hacı adayı hayatını... Haberi Görüntüle

23 NİSAN İBB ÇOCUK FESTİVALİ NE ZAMAN, NEREDE YAPILACAK?

23 Nisan festival etkinlikleri şehrin 12 ayrı noktasında gerçekleştirilecek. Festival etkinlikleri Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, Artİstanbul Feshane, Baruthane, Bayrampaşa Atatürk Parkı, Çubuklu Silolar, Çatalca, Sancaktepe Yaşam Vadisi, Turşucuzade Konağı, Tuzla, Üsküdar Sahil Meydanı ve Beyoğlu'nda yapılacak.

 

 

Habere Tepki Ver

3

2

0

0

0

0

0

0

Kübra Ak

TRHaber.com - Gündem


Loading