banner2

Bu Cumartesi Gönül Dağı var mı? Gönül Dağı saat kaçta başlayacak? Hangi kanalda? konusu ne?

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Dizi izleyicileri dizinin akıbeti ile bilgileri yakından takip ediyor. Peki, Bu Cumartesi Gönül Dağı var mı? Gönül Dağı saat kaçta başlayacak? Hangi kanalda? işte detaylar..

Hayat 28.01.2023, 15:29 28.01.2023, 15:40
Abone ol
Bu Cumartesi Gönül Dağı var mı? Gönül Dağı saat kaçta başlayacak? Hangi kanalda? konusu ne?

Ekranların sevilen dizisi Gönül Dağı Anadolu insanını yansıtan nadir dizilerden.Dizide ki samimiyet insanları yakında etkilemektedir.Gönül dağı 7'den 7'e hitap etmektedir.Yeni bölümü seyirciler taraından merak ediliyor.detaylar haberimizde..

BU CUMARTESİ GÖNÜL DAĞI VAR MI,NE ZAMAN, HANGİ KANALDA?

TRT 1 tarafından sağlanmakta olan yayın akışı programı içerisinde Gönül Dağı dizisi de yer almaktadır. Buna göre 28 Ocak Cumartesi günü akşamı Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü izleyicileri ile TRT 1 ekranlarında buluşacak.

KONUSU NE?

Dizi, yazar Mustafa Çiftçi'nin gün yüzüne çıkmamış, Anadolu halkının yaşamını konu alan bozkır öykülerinden uyarlanmıştır. Sloganı "Bozkırda bir Anadolu masalı" olarak dizinin afişinde yayınlandı. Dizi, "Gedelli" adındaki bir kasabada yaşayan üç amca oğlunun, yani üç kuzenin hikâyesini anlatmaktadır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!