Yandex Metrica

Ünlü iş adamına abayı yaktı! Bade İşçil 'daha açılamadım' diyerek platonik aşkını duyurdu!

Ünlü iş adamına abayı yaktı! Bade İşçil 'daha açılamadım' diyerek platonik aşkını duyurdu!

Ünlü oyunu Bade İşçil Bebek'te spor yaparken görüntülendi. Basın mensuplarıyla özel hayatı hakkında konuşan İşçil, henüz açılamadığını belirterek ünlü iş insanı Saddetin Saran'a platonik aşkını duyurdu. 

Yaşam

18.05.2024, 23:43

Ufak Tefek Cinayetler, Ezel, Kuzey Güney, Aşk 101 gibi dizilerde rol almış 40 yaşındaki ünlü oyuncu Bade İşçil, Bebek'te spor yaparken görüntülendi. 

Survivor eleme adayı belli oldu! 'Başımdan aşağı kaynar su döküldü' diyerek takım arkadaşlarına isyan etti! Survivor eleme adayı belli oldu! 'Başımdan aşağı kaynar su döküldü'... Haberi Görüntüle

SADETTİN SARAN' A GÖNLÜNÜ KAPTIRDI

Basın mensupları ile samimi bir sohbette bulunan ünlü oyuncu İşçil, ünlü iş insanı Saddetin Saran'a olan plotanik aşkından bahseti.

Geçtiğimiz aylarda da konu hakkında konuşan ünlü oyuncu İşçil, Saran ile tanışma aşamasında olduğunu belirtmiş, ''Daha bir yemeğe çıkalım görüşelim de. Değerlendirmedeyim. Aramız da kalsın şimdilik. Daha açılamadım. Ben daha yeni tanıyorum. Tanıdıkça olursa görürsünüz. Gideceğim teklif edeceğim gözetiyorum şu an'' demişti. 

İngiliz Kraliyet ailesi temelinden sarsıldı! Kardeş kavgası başladı! Prens Harry ve Prens William arasındaki küslüğün nedeni öğrenildi! İngiliz Kraliyet ailesi temelinden sarsıldı! Kardeş kavgası başladı! Prens Harry... Haberi Görüntüle

PLATONİK AŞK YAŞADIĞINI DUYURDU

Basın mensuplarının sevgili olduklarına daiar iddiaların ortaya atıldığını belirtmesi üzerine ise İşçil aşk hayatı hakkında konuştu.  

İşçil, ''Ben öyle bir şey demedim. Herkes kendi kendine gelin güvey oluyor. Platonik aşk devam ediyor.'' diye konuya açıklık getirdi.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Loading