Yandex Metrica

DOLAR

33.06

%0.24 expand_less

EURO

36.02

%-0 expand_less

ALTIN

2579.10

%0.42 expand_less

BIST

11064.85

%0 expand_less

BTC ($)

64058.65

%0.44 expand_less

Lavrov, Türkiye'ye geliyor! Masada Suriye ve Ukrayna var

Lavrov, Türkiye'ye geliyor! Masada Suriye ve Ukrayna var

Son dakika haberleri... Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, 6-7 Nisan tarihlerinde Türkiye'ye gelecek. Lavrov, Suriye ve Ukrayna konuları üzerine görüşmeler yapacak.

Gündem

23.01.2024, 20:39

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, 6-7 Nisan tarihlerinde ticari ve enerji konuları dahil olmak üzere ikili ilişkileri görüşmek için Türkiye'ye gelecek.

Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’un ticaret ve enerji konuları dahil olmak üzere ikili ilişkileri görüşmek için Türkiye ziyareti gerçekleştireceği belirtildi.

Aracı görenler hayretle baktı! Freni patlayan otomobil bin parçaya bölündü! Aracı görenler hayretle baktı! Freni patlayan otomobil bin parçaya bölündü! Haberi Görüntüle

SURİYE VE UKRAYNA KONULARI ELE ALINACAK

Lavrov'un Türkiye'ye yapacağı ziyarette Suriye ve Ukrayna konuları ile birlikte Karabağ meselesinin de ele alınacağı ifade edildi.

Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun davetlisi olarak Lavrov’un 6-7 Nisan'da Türkiye’ye gideceğini belirten Zaharova, “Temaslar sırasında başta ticaret, enerji ve turizm dahil olmak üzere karşılıklı çıkar alanlarında ikili işbirliğinin durumu ve beklentiler başta olmak üzere çok çeşitli konuların görüşülmesi planlanıyor.” ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading