Yandex Metrica

Sitede Ara

Kahramanmaraş'ın ardından Balıkesir de 4,6 büyüklüğünde depremle sallandı

Kahramanmaraş'ın ardından Balıkesir de 4,6 büyüklüğünde depremle sallandı

Son dakika haberleri... Kahramanmaraş'ın ardından bir deprem haberi de Balıkesir'den geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Balıkesir'in Gönen ilçesinde saat 07.24'de 4,6 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, depremin ardından herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığını bildirdi.

Gündem

23.01.2024, 22:18

Türkiye Kahramanmaraş merkezli 7,7'lük depremle sarsılırken bir deprem haberi de Balıkesir'den geldi. Balıkesir'in Gönen ilçesinde 4,6 büyüklüğünde deprem oldu.

Tüm soruları doğru cevapladılar! Onlar başarını adı: YKS'ye İstanbullu 5 öğrenci damga vurdu! Tüm soruları doğru cevapladılar! Onlar başarını adı: YKS'ye İstanbullu 5... Haberi Görüntüle

BALIKESİR'DE 4,6 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Balıkesir'in Gönen ilçesinde saat 07.24'de 4,6 büyüklüğünde deprem kaydedildi.

Deprem, yerin yaklaşık 9,7 kilometre derinliğinde gerçekleşti. Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, depremin ardından herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığını bildirdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading