banner2

HDP'den Ekrem İmamoğlu'na manidar gönderme: Gülüyorum, seçimleri kendisinin kazandığını zannediyor

Altılı Masa, Cumhurbaşkanı Adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel Başkanları Mithat Sancar ve Pervin Buldan'ı ziyaret etme kararı aldı. Bu ziyaret öncesi HDP cephesinden masaya gözdağı olarak nitelendirilen açıklamalar geliyor. Altılı Masa'ya bir mesaj da HDP eski milletvekili Altan Tan'dan geldi. Altan Tan, Ekrem İmamoğlu'nun konuşmalarını görünce güldüğünü kaydetti ve "Seçimleri kendisinin kazandığını zannediyor" ifadesini kullandı.

Gündem 19.03.2023, 11:38 19.03.2023, 12:08
Abone ol
HDP'den Ekrem İmamoğlu'na manidar gönderme: Gülüyorum, seçimleri kendisinin kazandığını zannediyor

Türkiye'de 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için geri sayım devam ederken, Altılı Masa'nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu, terör örgütü PKK ile organik bağını yalanlayamayan HDP ile görüşmeye gidecek.

Ertelenen görüşme için geçtiğimiz günlerde Kılıçdaroğlu ilginç bir ifade kullanarak "Neden ertelendiğini ev sahibi HDP'ye sorun" ifadesiyle tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

HDP ALTILI MASA İTTİFAKINA RESMİ OLARAK DAHİL OLMAK İSTİYOR

Diğer yandan HDP kanadından da Altılı Masa'ya mesajlar ardı ardına gelmeye devam ediyor. HDP tam anlamıyla Altılı Masa'ya ağırlığını koymak için tüm kartlarını oynuyor. Son olarak HDP eski milletvekili Altan Tan katıldığı bir canlı yayında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Altan Tan, belediye seçimlerinin HDP seçmeni sayesinde kazanıldığını ilginç bir örnekle açıkladı.

"KİMSE ONU TANIMIYORDU BİLE"

Tan, Ekrem İmamoğlu'nun bazı açıklamalarını gördüğünde güldüğünü söyledi. Tan'ın bu tepkisinin nedeni ise İmamoğlu'nun seçimleri kendi başarısıyla kazandığı yanılgısına kapılması.

Altan Tan: "Ekrem imamoğlu'nu izlerken gülüyorum. Seçimleri kendisinin kazandığını zannediyor. Kimse onu tanımıyordu bile vatandaşlar tanımadan oy verdi" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!