Yandex Metrica

Sitede Ara

AK Parti'den açıklama: Kazanan tüm Türkiye olacak

AK Parti'den açıklama: Kazanan tüm Türkiye olacak

Açılan sandıkların ardından seçim sonuçları netleşmeye başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu sandığa gömerek Türkiye'yi 5 yıl daha yönetecek. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik yaptığı açıklamada "Bu bir demokrasi şölenidir. Kazanan tüm Türkiye olacaktır. Hiçbir vatandaşımız incinmesin ve üzülmesin. Kaybeden hiçbir vatandaşımız olmayacak. Seçim sonuçlarını olgunlukla ve demokrasimize güç verdiğimiz için birbirimizi tebrik ederek karşılayalım." dedi.

Gündem

23.01.2024, 20:57

14 Mayıs'ta yapılan seçimlerde adaylar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Millet İttifakı'nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu, yüzde 50 barajını aşamadığı için seçimler ikinci tura kaldı.

Milyonlar, bugün sandık başına gitti ve kararını verdi. Kesin olmayan sonuçlara göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu sandığa gömerek Türkiye'yi 5 yıl daha yönetecek.

AK Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci tur oylamasının güvenli şekilde yapıldığını belirtti.

Silah kaçakçılarına 'MERCEK-21' darbesi! 75 ilde çok sayıda kişi yakalandı Silah kaçakçılarına 'MERCEK-21' darbesi! 75 ilde çok sayıda kişi yakalandı Haberi Görüntüle

SEÇİMDE SON DURUM

Anadolu Ajansı'nın verilerine göre:

19.55 itibarıyla sandıkların yüzde 97,94'ü açıldı.

Recep Tayyip Erdoğan: Yüzde 52,14

Kemal Kılıçdaroğlu: Yüzde 47,86

Katılım oranı: Yüzde 82,83

Dolandırıcıların yeni yöntemi ortaya çıktı! İnternetteki yetkili servislere dikkat! Dolandırıcıların yeni yöntemi ortaya çıktı! İnternetteki yetkili servislere dikkat! Haberi Görüntüle

İYİ Partili vekil 'başıboş köpek' sorununu savunurken akıl almaz ifadelere imza attı: Çocukları ve kadınları da öldürecekler! İYİ Partili vekil 'başıboş köpek' sorununu savunurken akıl almaz ifadelere... Haberi Görüntüle

'KAZANAN TÜM TÜRKİYE OLACAK'

16. zaferin ardından konuşan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"Bu bir demokrasi şölenidir. Kazanan tüm Türkiye olacaktır. Hiçbir vatandaşımız incinmesin ve üzülmesin. Kaybeden hiçbir vatandaşımız olmayacak. Seçim sonuçlarını olgunlukla ve demokrasimize güç verdiğimiz için birbirimizi tebrik ederek karşılayalım."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading