Yandex Metrica

İstanbulluların bitmeyen çilesi trafik! Mesai bitiminde yoğunluk yüzde 72'ye çıktı

İstanbulluların bitmeyen çilesi trafik! Mesai bitiminde yoğunluk yüzde 72'ye çıktı

İstanbul'da haftanın ilk günü mesai saatinin bitiminden sonra belli noktalarda trafik kilitlenmeye başladı.

Genel

18.05.2024, 13:41

İstanbul'da haftanın ilk günü mesai saatinin ardından bazı bölgelerde trafik yoğunluğu yüzde 72'ye ulaştıAvrupa yakasında D-100 Karayolu Zincirlikuyu-Beylikdüzü yönünde yoğun trafik yaşanırken ters yönde ise trafik Ataköy kavşağı ile Vatan Caddesi kavşağı arasında trafik normal seyrinde. D-100 Karayolu'nda Avcılar'dan Beylikdüzü'ne kadarki bölgede araçlar zor ilerliyor.

AVRASYA TÜNELİ'NDE TRAFİK SIKIŞIK GÖRÜNÜYOR 

15 Temmuz Şehitler Köprüsü Avrupa-Anadolu geçişinde bağlantı yolları ve köprü üzerinde basın Ekspres ve Hadımköy Yolu caddeleri, Mahmutbey kavşağı ve bağlı yollarda da yoğunluk yaşanıyor.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden TEM O6 bağlantı yolu arasında trafik, her iki yönde oldukça yoğun seyrediyor.

Sahil yolunda Yedikule mevkisinden Anadolu yakası yönünde Avrasya Tüneli girişine kadar yoğunluk gözlenirken diğer yönde Kazlıçeşme-Ataköy arasında trafik sıkışık görünüyor. 

Bakırköy sahil yolunda lokal yoğunluk görülürken, D-100 bağlantı yollarında ise trafik yoğun seyrediyor.Anadolu Yakası D-100 Karayolu'nda Uzunçayır ile Bostancı arasında yoğunluk yaşanıyor.

TEM'DE TRAFİK YOĞUN 

TEM Otoyolu Ümraniye bölgesi ve TEM Acıbadem bağlantısından Çamlıca gişelerine kadar olan bölgede araçlar ilerlemekte zorluk çekiyor. 

Şile Yolu Ümraniye istikameti ve Nevzat Demir Tesisleri arasında trafik yoğunluğu gözleniyor.

Anadolu'dan Avrupa'ya geçişlerde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü girişinde trafik yoğun. 

Öte yandan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Trafik Yoğunluk Haritası verilerine göre kent genelinde trafik yoğunluğu saat 18.25 itibarıyla yüzde 72 olarak ölçüldü.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading