Yandex Metrica

İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin öleceğini önceden nasıl bildi? O astroloğun 1 ay önce attığı Tweet gündem oldu!

İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin öleceğini önceden nasıl bildi? O astroloğun 1 ay önce attığı Tweet gündem oldu!

İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve Dışişleri Bakanı Hüseyin Emir Abdullahiyan Azerbaycan’daki temaslarının dönüşünde 19 Mayıs 2024'te helikopter kazasında hayatını kaybetti.Astrolog İlayda Aşkın’ın Reisi'nin ölümünden bir ay önce İran’la ilgili paylaştığı tweet sosyal medyanın gündemine oturdu.

Genel

21.05.2024, 21:44

2023 Cumhurbaşkanlığı seçim sonucu ve geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen uçak kazalarını önceden tahmin eden astrolog İlayda Aşkın şimdi de İran yorumu sosyal medyada konuşulan konuların başında yer aldı.

"İRAN İÇİN PERDE AÇILACAK"

Asrolog İlay'da Aşkın, 13 Nisan 2024'te paylaştığı bir gönderide, "İran için 29 Nisan'dan sonra özellikle 19 Mayıs civarı gibi perde açılacak. Asıl gündem o zaman." ifadelerine yer vermişti. 

 BİR AY ÖNCE İRAN'LA İLGİLİ ATILAN TWEET GÜNDEM OLDU 

Dikkat çekici tahminleriyle şaşırtan Astrolog İlayda Aşkın'ın Reisi'nin ölümünden bir ay önce İran ile ilgili attığı tweet çok konuşuldu. Önceki öngörüleri arasında uçak kazaları ve 2023 Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları yer alan Aşkın, yaklaşık bir ay önce İran'da önemli değişiklikler olacağını belirtmişti.

TARİH VEREREK PAYLAŞIMDA BULUNMUŞTU

Aşkın, 13 Nisan 2024'te paylaştığı bir gönderide, "İran için 29 Nisan'dan sonra özellikle 19 Mayıs civarı gibi perde açılacak. Asıl gündem o zaman." ifadelerine yer vermişti. Astrolog Aşkın'ın bu paylaşımından sonra tam da 19 Mayıs tarihinde İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve heyetini taşıyan helikopterin düşmesi herkesi hayrete düşürdü.

"YOK ARTIK BU KADAR BİLEMEZ"

Bu öngörü, belirtilen tarihlerde yaşanan olaylarla doğrulanınca sosyal medyada konuşuldu. Sosyal medyada; 'Tarih bile vermiş', 'Bu nasıl olabilir ya', 'Nasıl bu kadar net söylemiş', 'Yok artık bu kadar bilemez' gibi yorumlar yapıldı.

 

Habere Tepki Ver

0

0

2

1

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Genel


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading