İBB uyumaya devam et! Başakşehir'de su borusu patladı yollar göle döndü

İstanbul'da Başakşehir Yeşilkent Mahallesi bağlantı yolunda İSKİ'ye ait isale hattında patlama sonucu yollar göle döndü. Metrelerce yükseğe fışkıran su drone ile görüntülendi.

Genel 11.05.2022, 10:06 11.05.2022, 11:18
Abone ol

CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, göreve geldiği 2019 yılından bu yana İstanbul'daki sorunları çözememeye devam ediyor. İETT otobüsleri ve metrobüslerin sık sık arızanmasında sonra bu kez de İstanbul Başakşehir'de su borusu patladı; su metrelerce yükseğe fışkırdı, yollar göle döndü.

YOLLAR GÖLE DÖNDÜ

Yeşilkent ile Bahçeşehir Bağlantı yolunun kenarındaki İSKİ'ye ait Şahintepe isale hattında vantuz patlaması sonucu yollar göle döndü.  

SU METRELERCE YÜKSEĞE FIŞKIRDI

Basınçlı su metrelerce yükseğe fışkırdı. Göle dönen yollarda araçlar ilerlemekte güçlük çekti. Vatandaş durumu İBB'ye bildirmesine rağmen oaly yerine hiçbir görevlinin gelmemesi dikkat çekti. Tonlarca suyun boşa aktığını gören vatandaş, duruma isyan etti.


VATANDAŞ ŞOKE OLDU

Sabah saatlerinde işe ve okula gitmek için yola çıkan vatandaşlar, gördükleri manzara karşısında şoke oldular. Yolda İSKi'ye ait Şahintepe isale hattında vantuz patlaması sonucu tazyikli su yaklaşık 15-20 metre gökyüzüne yükseldi. 

5 İLÇEDE SU YOK

Su borusunun patlaması nedeniyle 5 ilçede sular kesildi. Bu bölgeler sırasıyla Arnavutköy, Başakşehir, Esenyurt, Avcılar ve Beylikdüzü.Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!