Doğukent Mahallesi 67. Sokak'ta Burak ve Bülent Ç kardeşler yaşadıkları evin bahçesinde kimlikleri henüz belirlenemeyen 2 kişiyle tartıştı. Tartışmanın büyümesiyle çıkan kavgada iki kardeş tabancayla ateş edilmesi sonucu yaralandı.
Yaralı iki kardeş, ihbar üzerine olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekiplerince Fethi Sekin Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı.
Polis, olay yerinden kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.