banner2

Sağlık Bakanlığı promosyon kaç TL? Sağlık Bakanlığı promosyon ödemeleri ne zaman?

Sağlık çalışanları, bir süredir verilecek banka promosyonunu bekliyordu. Banka promosyonunun ne zaman ve ne kadar yatacağı merak ediliyor. Peki Sağlık Bakanlığı promosyon ne kadar? Sağlık Bakanlığı promosyonlar ne zaman ödenecek? İşte detaylar...

Ekonomi 20.12.2022, 21:20 20.12.2022, 21:55
Abone ol
Sağlık Bakanlığı promosyon kaç TL? Sağlık Bakanlığı promosyon ödemeleri ne zaman?

Sağlık çalışanlarının banka promosyonları için bekleyişi son buldu. Sağlık Bakanlığı promosyon ödemeleri ne zaman? sorusuna yanıt aranıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ilk basamakta kapsam dışı kalan çalışanların teşvik alacağını açıklamıştı. Ziraat Bankası ile anlaşma sağlandı. Peki Sağlık Bakanlığı promosyonu ne zaman yatacak? Sağlık Bakanlığı promosyon ödemeleri ne kadar olacak? İşte detaylar...

SAĞLIK BAKANLIĞI PROMOSYONLARI NE ZAMAN?

Sağlık Bakanlığı promosyon ödemeleri için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan gelecek açıklamalar yakından takip ediliyor. Bakan Koca, konuyla ilgili açıklamasında sağlık çalışanlarının teşvik alacağını duyurmuştu. 

Bakanlık yetkililerinden edinilen bilgiye göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın girişimleri sonucu Ziraat Bankası ile promosyon tutarında anlaşma sağlandı. 

SAĞLIK BAKANLIĞI PROMOSYON NE KADAR OLACAK?

Sağlık çalışanları, 3 yıllık protokol karşılığında maaş miktarı fark etmeksizin 29 bin lira promosyon alacak. Bu ödemenin 27 bin lirası peşin ödenirken, 2 bin lirası ise 6 aylık dönemlerde 2 taksit şeklinde "para puan" olarak verilecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!