Yandex Metrica

Saadet Partisi'nden Kılıçdaroğlu'nu kızdıracak açıklama: HÜDA PAR'a yönelik ithamlar doğru değil!

Saadet Partisi'nden Kılıçdaroğlu'nu kızdıracak açıklama: HÜDA PAR'a yönelik ithamlar doğru değil!

Millet İttifakı'nın bileşenleri arasında yer alan Saadet Partisi'nden Kılıçdaroğlu'nun HÜDA PAR ile ilgili açıklamalarına yönelik Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan'dan dikkat çeken bir çıkış geldi.

Ekonomi

23.01.2024, 22:21

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun HÜDA PAR'a yönelik ithamlarını doğru bulmadığını ifade etti. 

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 14 Mayıs 2023 seçimlerini kaybetmesinin ardından söylemlerini sertleştirmiş ve çirkin ifadelerle Cumhur İttifakı'na ağır ithamlarda bulunmuştu. Kılıçdaroğlu'nun hedef tahtasına koyduklarının arasında HÜDA PAR olmuştu. CHP liderinin HÜDA PAR'a yönelik ithamlarının ardından gözler Millet İttifakı'nı oluşturan diğer partilere çevrilmişti.

Zamlı maaşlar belli oldu! 2024 Temmuz ayı memur, öğretmen ve polis maaşları ne kadar oldu? Zamlı maaşlar belli oldu! 2024 Temmuz ayı memur, öğretmen ve... Haberi Görüntüle

"DOĞRU BULMUYORUM"

Millet İttifakı'nın bileşenleri arasında yer alan Saadet Partisi'nden Kılıçdaroğlu'nun HÜDA PAR ile ilgili açıklamalarına yönelik ilk olumsuz tepki geldi. Bir TV kanalında ülke gündemini değerlendiren Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan, HÜDA PAR konusunda Kılıçdaroğlu ile aynı tutumu paylaşmadıklarını dile getirdi. Arıkan, konuya ilişkin olarak, "HÜDA PAR'ın terörle ilişkilendirilmesini doğru bulmuyorum." dedi. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading