Yandex Metrica

Sitede Ara

Hiçbir ekonomist bu kadarını beklemiyordu! Altın ve doların ardından şimdi de euro rekor kırdı! Bakın 1 euro kaç TL oldu?

Hiçbir ekonomist bu kadarını beklemiyordu! Altın ve doların ardından şimdi de euro rekor kırdı! Bakın 1 euro kaç TL oldu?

FED faiz kararları öncesinde düşüşe geçen dolar ve euro toplantı sonrasında tekrardan yükselişe geçti. Bu gelişmenin ardından euro/TL tüm zamanların rekorunu kırdı. Şuan ki kurlara göre dolar 19,96 TL'nin üzerini buldu.

Ekonomi

23.01.2024, 20:37

ABD meydana gelen bankaların art arda iflas etmesinden sonra bankacılık krizi Avrupa’ya da sıçardı. ABD Merkez Bankası (FED) ve Avrupa Merkez Bankası ECB süreci yakından takip ettilerini açıkladılar. Gerekli olmasu durumunda iki banka faiz arttırımlarına devam edeceklerini açıkladı

Uranyum, altın, bakır ne ararsan var! Rezerv zengini o ülkeden Türkiye'ye çağrı Uranyum, altın, bakır ne ararsan var! Rezerv zengini o ülkeden... Haberi Görüntüle

EURO/TL REKOR TAZELEDİ

Piyasada satışlarının arttığı hafta 19,76 seviyesine gerileyen euro kuru, bu hafta paritenin de etkisiyle rekor yeniledi. Kur, 21 Aralık 2021’deki rekorunun ardından 2 Şubat 2023’te en yüksek seviyeyi gördü. Bugün ise 20,96 ile rekor tazeledi.
Dolar endeksi şu sıralarda 102,06 seviyesinde bulunurken, yurt içinde dolar/TL kuru 19,04’ten işlem görüyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading