Bankalardan ev hanımlarına müjde! Tarihi destek yapılacak

Finansbank, Akbank, DenizBank'tan ev hanımlarına müjde niteliğinde haberler geldi. Bu kapsamda ev hanımlarına 10.000 TL'lik ödeme yapılacak. Nakit kredi kampanyası şeklinde başvuru gerçekleştirilebilecek, 36 ay vadeli olacak şekilde bu ödemeleri almak mümkün.

Ekonomi 20.12.2021, 11:05
Bankalardan ev hanımlarına müjde! Tarihi destek yapılacak

Nakit ihtiyacı olan ev hanımlarına 3 bankadan art arda ödeme müjdesi geldi. Denizbank, Akbank, Finansbank tarafından gerçekleştirilen bu kampanyalar ev hanımlarının banka kredi notu yüksek olmaları durumunda hemen onay almaları mümkün olacak bir uygulama. 

SMS YOLUYLA BAŞVURU YAPILABİLECEK

Finansbank, Akbank, Denizbank tarafından başlatılmış olan bu harika kampanyaya katılım sağlamak isteyen ev hanımları SMS yolu ile hemen başvuru gerçekleştirebilecek. Daha öncesinde bankalar üzerinden kredi ya da kredi kartı kullanımı vatandaşlar bir gün belirtilen koşullara göre hızlı bir şekilde kredi onayı alabilecek.

5 DAKİKADA HIZLI BİR SONUÇ VERİYOR

Denizbank üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen ev hanımları açısından en kolay başvuru yöntemlerinden bir tanesi SMS ile kredi başvurusunun 5 dakika içerisinde hızlı bir sonuç vermesidir. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirmek isteyen ev hanımları, SMS ile kredi başvurusu gerçekleştirmek istemeleri durumunda 'kredim yazdıktan sonra boşluk bırakmaları ve TC kimlik numaralarını yazdıktan sonra 3280 numarasına kısa mesaj göndermeleri mümkündür. 3280 numarasına gönderilen mesaj sonrasında 5 dakika içerisinde banka, ev hanımına kredi değerlendirmesini T.C. kimlik numarası üzerinden yapacak ve böylelikle ev hanımı olan kişiye SMS ile kredi sonucunu söyleyecek. Ev hanımları, bu bankadan onay almaları durumunda en yakın banka şubesine giderek kredisini çekebilir.

AKBANK DİREKT UYGULMASI ÜZERİNDEN İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU YAPILABİLİYOR

Acil nakit paraya ihtiyaç duyan ev hanımları açısından gerçekleştirilen yeni kredi kampanyası kapsamında Akbank hem sms ile hem de mobil uygulama üzerinden ihtiyaç kredisi verdiğini duyurdu. Banka hesabını bulunması durumunda Akbank'a Mobil uygulamasına girmek suretiyle buradan Akbank Direkt uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapılması mümkündür. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirildi. Vatandaşlar, belirtilen koşullar dahilinde 36 ay vade seçeneğine kadar düşük faiz oranları ile bankanın internet bankacılığı üzerinden kredi kullanmaları mümkündür.

75 BİN LİRAYA KADAR GELİR BELGESİZ ŞEKİLDE KREDİ KULLANMALARI MÜMKÜN

Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi bir kullanılması amacıyla hareket eden ev hanımlarının öncelikli olarak T.C. kimlik numaralarını 5 günlük 30 günlük parasını mesaj şeklinde atmaları gerekir. Üstelik ya bu banka üzerinden başvuru gerçekleştirecek ev hanımlarının kredi notunun yüksek olmaları durumunda ise daha yüksek limitlerde ve 75 bin liraya kadar gelir belgesiz bir şekilde kredi kullanmaları mümkün. 36 aylık vade seçeneğine sahip olacak şekilde ihtiyaç kredisi kullanılması mümkündür. İlk taksit ödemesinin 3 ay ertelemeli olarak gerçekleştirdiği bu kredi kampanyasına katılmak isteyen ev hanımlarının ellerini çabuk tutmaları gerekir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!