Yandex Metrica

Kırmızı buzağıyı kurban edip Mescid-i Aksa'yı yıkacaklar! Tapınakçıların Fısıh Bayramı'nda mabed rüyası

"Hamas niçin 7 Ekim'de harekete geçti?" sorusunu üst düzey bir Filistinli kaynak böyle cevapladı: "Yahudiler Mescid-i Aksa'yı yıkıp Süleyman Mabedi'ni inşa etmek için harekete geçmek üzere. Üçüncü tapınağın inşası için gerekli olan 'kırmızı düve'yi elde ettiler. Kurban etme ritüelinden sonra artık her şey hazır olacak."

Dünya

07.05.2024, 22:18

İsrail'i perişan eden 7 Ekim baskınlarının perde arkasında şok bir detay ortaya çıktı. Kudüs'ü işgal altında bulunduran siyonist çete, Mescid-i Aksa'yı yıkıp yerine Süleyman Mabedi'ni yeniden inşa etmek için harekete geçmek üzereydi. 

Evanjelik Hristiyanlarla siyonist Yahudilerin 'Mesih müjdecisi' olarak görüp uzun zamandır hasretle gözlediği kutsal 'kırmızı düve' sonunda ortaya çıkmıştı ve bu düveler, Tapınak Tepesi'nde düzenlenecek bir ritüelle kurban edilecek, sonrasında Mescid-i Aksa ve Kubbet'us Sahra enkaza çevrilerek yerlerine Süleyman Mabedi'nin inşası için çalışmalara başlanacaktı. 

Ay'da 14 tenis kortu büyüklüğünde mağara keşfedildi! İnsan için son derece uygun Ay'da 14 tenis kortu büyüklüğünde mağara keşfedildi! İnsan için son... Haberi Görüntüle

Suikast girişimi bir uyarı mıydı? Nancy Pelosi'nin 'Trump durdurulmalı' sözleri tekrar gündemde! Suikast girişimi bir uyarı mıydı? Nancy Pelosi'nin 'Trump durdurulmalı' sözleri... Haberi Görüntüle

MESCİD-İ AKSA'YI YIKMAK ÜZERELER

Çarpıcı ayrıntıya, Hamas liderliğiyle sürekli temas halinde olan üst düzey bir Filistinli dikkat çekti. Londra merkezli Middle East Eye haber portalına konuşan kaynağa göre Hamas yönetimi, fanatik siyonist Yahudilerin Mescid-i Aksa'da bir hayvan kurban etme niyetinde olduğunu, bu ritüel sonrasında İslam'ın ilk kıblesindeki sembol camilerin yıkılması için harekete geçileceğini haber aldı. 

Evanjelik Hristiyanlarla Yahudiler, 'Tapınak Tepesi' olarak adlandırdıkları Mescid-i Aksa-Kubbet'us Sahra arazisine Süleyman Mabedi'nin üçüncü kez inşa edilmesi için öncelikle orada 'kırmızı düve' kurban edilmesi gerektiğine inanıyor.

Vücudu tamamen kızıl tüylerle kaplı yavru ineğin orada kurban edilmesi halinde toprak 'temizlenecek' ve tüm kirlerinden arınmış yere Üçüncü Tapınağın inşa edilmesi yolunda hiçbir engel kalmamış olacak.

Irak First Lady'si terör operasyonlarını hedef aldı! Skandal Türkiye sözleri! Irak First Lady'si terör operasyonlarını hedef aldı! Skandal Türkiye sözleri! Haberi Görüntüle

Hayalet bombardıman uçağı göreve hazır: 10 ton silah taşıma kapasitesi, 8500 kilometre menzili ile tam bir ölüm makinesi! Hayalet bombardıman uçağı göreve hazır: 10 ton silah taşıma kapasitesi,... Haberi Görüntüle

KIZIL TÜYLÜ 'KUTSAL DÜVE' DOĞDU

Yahudi yerleşimci/hırsızlar, Mescid-i Aksa'nın tamamen İsrail yönetiminin kontrolünde olduğu algısını Müslümanların zihnine oturtmak için aylardır kutsal mabede günde iki kere 'baskın' düzenleyerek İsrail polisinin koruması altında terör estiriyordu. 

Düzenli baskınlarla saldırıları normalleştiren Yahudiler, yaklaşık bir ay önceki Sukhot Bayramı'nda Mescid-i Aksa'ya 'sebze kurbanı'nda bulunmuş, ellerinde palmiye yaprakları taşıyan düzinelerce kişi 'kırmızı düve' öncesi son ritüelini de yapmıştı.

Hz. İbrahim Aleyhisselâm ve ailesinin kabirleri bulunduğuna inanılan El-Halil Camii'ni önce ibadete kapatan ve sonrasında 'bölünmüş halde' açan Yahudilerin Süleyman Mabedi için harekete geçmesi an meselesiydi. Çünkü Mesih/İsa'nın yeniden yeryüzüne dönüşünün habercisi olan kırmızı düve İsrail'de dünyaya geldi! 

Cihat Yaycı, Karadeniz'deki devasa kaynağa dikkat çekti, 3. Dünya Savaşı'nın merkez noktasını açıkladı Cihat Yaycı, Karadeniz'deki devasa kaynağa dikkat çekti, 3. Dünya Savaşı'nın... Haberi Görüntüle

TAPINAK ENSTİTÜSÜ YILLARDIR ÇALIŞIYOR

ABD doğumlu Ortodoks haham Chaim Richman liderliğindeki Kudüs merkezli Tapınak Enstitüsü, eylül ayında yaptığı tuhaf bir açıklamayla "Kırmızı düvenin İsrail'de 2 bin yıl sonra doğduğunu" duyurdu. Enstitü, ABD-Nebraska'dan ithal ettiği kızıl Angus ineklerinin genetiğiyle oynayarak 'tamamen kırmızı düve' elde etmek için yıllardır çalışıyordu. 

Kudüs merkezli siyonist Yahudi gruplardan 'One Third Temple', 2024 yılının nisan ayına denk gelen Fısıh Bayramı'nda 5 adet kırmızı düveyi kurban edeceklerini açıkladı. Hamas liderliğine yakın Filistinli, "Geriye tek şey kaldı: Kırmızı düvelerin kesilmesi... Eğer bunu da yaparlarsa Üçüncü Tapınağın yeniden inşası her an başlayacak demektir" diyor. 

Dolar kabusu her gün daha da büyüyor: Yeni Capitol Hill baskını artık garanti! SWIFT yerine CIPS geliyor Dolar kabusu her gün daha da büyüyor: Yeni Capitol Hill... Haberi Görüntüle

YEDİ KOLLU ALTIN ŞAMDAN HAZIR

"Hamas, El Aksa için tehdidin çok yaklaştığını düşünüyordu" diyen Filistinli kaynak, Mescid-i Aksa'nın yıkılması ihtimaline İsrail hapishanelerindeki 5 bin 200 Filistinli mahkûmu kurtarma isteği eklendiğinde, ortaya 7 Ekim baskınlarının çıktığını belirtiyor. Aynı kaynak, baskınların ardındaki üçüncü sebebin ise bir toplama kampını andıran Gazze'deki gayri insanî durum olduğunu söylüyor. 

Süleyman Mabedi'ni yeniden inşa etme hedefindeki Tapınak Enstitüsü, Tevrat'taki betimlemelere uygun olarak yarım ton ağırlığında ve 45 kilogramı 24 ayar altından yapılmış dev bir Yedi Kollu Şamdan (Menora) inşa etti. Doğu Kudüs'teki 'Yahudi Mahallesi'nin orta yerine konulan Menora, Tapınakçıların ifadesiyle "Kutsal Mabed'de yakılacağı günü bekliyor."


 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading