banner2

10 gündür Ege'de geziyorlardı! Bill Gates ve Jeff Bezos'un gelme nedenleri ortaya çıktı

Dünya’nın en zengin iki iş insanı Bill Gates ve Jeff Bezos’un Bodrum’a gelme nedenleri ortaya çıktı. Bill Gates’in doğum günü partisi için özel bir gece düzenlemek amacıyla Bodrum’a geldiği öğrenildi. Jeff Bezos’un da Gates’in doğum günü partisine katılmak için Bodrum’da bulunduğu öğrenildi.

Dünya 02.11.2021, 17:02 02.11.2021, 17:31
Abone ol
10 gündür Ege'de geziyorlardı! Bill Gates ve Jeff Bezos'un gelme nedenleri ortaya çıktı

Yaklaşık 10 gündür milyon dolarlık yatlarıyla İzmir, Aydın ve Muğla kıyılarını gezen Bill Gates ve Jeff Bezos yatlarıyla tekrar Bodrum'a dönüş yaptı. Bill Gates İzmir'de buluna Efes antik kentini gezdikten sonra Bodrum'a gelmiş, Bodrum kalesini ziyaret etmiş daha sonrada mavi yolculuğa açılmıştı.
Dünyanın en zengin iş insanları arasında yer alan Microsoft`un kurucu ortağı Bill Gates, süper yatıyla neredeyse Muğla'nın tüm kıyı şeridini gezdi. 107 metre uzunluk, 16 metre genişliğe sahip Cayman Adaları bayraklı `Lana` isimli süper yat ile yaklaşık 10 gündür mavi yolculukta olan Gates tekrar Bodrum'a döndü.

DÜNYA'NIN İKİ ZENGİNİ BODRUM'DA

Bill Gates Bodrum'a geldikten 2 gün sonra ise Amazon teknoloji şirketinin kurucusu Jeff Bezos'un 136 metre uzunluğundaki süper lüks yatı Bodrum'a demirledi. 10 Ekim'de Yunanistan'dan Bodrum'a gelen Jeff Bezos'un ‘Flying Fox' isimli ultra lüks yatı, Bodrum'dan sonra Gökova Körfezine açılarak mavi tura çıktı. Bill Gates geldikten 2 gün sonra ‘Flying Fox' yatına gelen Jeff Bezos Bodrum başta olmak üzere Muğla'nın tüm kıyılarını gezdi.

BİLL GATES'İN DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

28 Ekim 1955 doğumlu olan Bill Gates “Lana” isimli yatıyla mavi yolculuğa çıktıktan sonra Bodrum'a geri döndü. Göltürkbükün'de ultra lüks bir villada doğum günü partisi veren Bill Gates 66.'cı yaş gününü Bodrum'da kutladı. Yaş gününe Jeff Bezos başta olmak üzere dünyaca ünlü yıldızların, iş insanlarının katıldığı öğrenildi.

BODRUM'DAN AYRILMIYORLAR

Doğum günü kutlamasının ardından Bill Gates ‘in bulunduğu milyon dolarlık “Lana” isimli ultra lüks yat Göltürbükü açıklarında demirlerken, Jeff Bezos'un bulunduğu ‘Flying Fox' isimli ultra lüks yat ise Yalıçikfik açıklarında demirlediği görüldü. Milyarderleri taşıyan yatlarda ki hareketlilik ise dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!