Yandex Metrica

Yılın bomba aşkı geldi! Güzel oyuncu Dilan Deniz Çiçek ünlü yönetmenle el ele yakalandı!

Yılın bomba aşkı geldi! Güzel oyuncu Dilan Deniz Çiçek ünlü yönetmenle el ele yakalandı!

Ünlü oyuncu Dilan Deniz Çiçek'iin, ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin ile aşk yaşamaya başladığı öğrenildi. Çiftin el ele bir derginin üçüncü yıl partisinde görüntülendi.

Yaşam

18.05.2024, 12:31

Türkiye 'nin başarılı kadın oyuncuları arasında yerini alan 29 yaşındaki Dilan Deniz Çiçek'in, ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin ile yeni bir aşka yelken açtığı öğrenildi. 

Güney Koreli heyetten vefa örneği! Konyalı Kore Gazisinin önünde diz çöküp yere kapandılar! O anlar sosyal medyada viral oldu! Güney Koreli heyetten vefa örneği! Konyalı Kore Gazisinin önünde diz... Haberi Görüntüle

EL ELE GÖRÜTÜLENDİLER

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre, ünlü çiftin bir önceki gün Magnet Quarterly Dergisi'nin üçüncü yıl partisinde el ele görüntülendiği öğrenildi.

Çiftin yaklaşık bir aydır birlikte olduğu yalnızca yakın arkadaşlarının ilişkiden haberdar olduğu öğrenildi. 

Olanlara daha fazla dayanamadı! Nihat Doğan ve eşi Arzu Doğan boşanıyor! İşte boşanma sebepleri... Olanlara daha fazla dayanamadı! Nihat Doğan ve eşi Arzu Doğan... Haberi Görüntüle

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAKİ DETAY

Dilan Deniz Çiçek'in Cemo Çetin'in sosyal medya hesaplarındaki birbirlerini takip ettikleri aynı zamanda paylaşımlarını beğendikleri görüldü.

Ayrıca Magnet Quarterly gecesinde davetlilerle çekilen fotoğrafa Çetin'i de etiketledi.

29 yaşındaki Rafael Cemo Çetin'in yönetmenlik yaptığı ve geçtiğimiz yıllarda isminin ünlü manken ve oyuncu Berrak Tüzünataç ile anıldığı biliniyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Loading