Cam silerken ne kullanılmalı? Yaz aylarında cam silerken nelere dikkat edilmeli? Sirke kullanmak doğru mu? İşte cevaplar...
Birçok kadının temizlikteki en hassas noktası camlar. Bunun için ise farklı yöntem ve malzemeler var. Her zaman doğal olandan yana duruş sergileyen kadınlar ise sirkeyi tercih ediyor. Peki ev temizliğinde her alanda kullanılan bu gıda maddesi camlarda işe yarıyor mu?
Ünlü sosyal medya fenomeninden acı haber! Muğla'da trafik kazası sonucunda...SİRKE CAMLARDA İZ BIRAKIYOR
Mert Demir'in annesi oğlunun ilişkisini yorumladı! Serenay Sarıkaya hakkında söyledikleri...Ucuz olduğu ve iz bırakmadığı için pencereleri temizlemekte harika bir doğal alternatif olan sirkenin yaz aylarında kullanılmaması gerekiyor. Çünkü hava sıcak olduğu için silinir silinmez kuruyan sirke camlarda iz bırakıp ötü bir görüntüye sebep oluyor.
"Ben sirkeden vazgeçemem" diyenler ise 1 bardak sıcak suya bir ölçü sirkeyi karıştırıp temizlik suyuna ekleyebilir.
Ateşe Düştüm şarkısını yeniden yorumlamıştı! Mert Demir'den Yılmaz Morgül'e şaşırtan...CAMLAR YIKANACAKSA, BİR SİLECEK KULLANILMALI
Sefo ve Alişan arasında etek polemiği başladı! Cennet Mahallesi göndermesiyle...Camlar zemin hizasında ise yıkamak en doğru yöntem. Bunu yaparken ise hızlı olmak lazım. Çünkü güneş, daha siz ulaşamadan bazı noktaları kurutup i oluşmasına yol açar. Yıkayarak cam temizlemenin en doğru yolu silecek kullanmak.
Sergen Yalçın ile adı anılmıştı! Melisa Döngel'den şaşırtan aşk açıklaması:...ALANI DARALTIP TEMİZLEMEK EN DOĞRUSU
Ayrıca cam temizliğinde sabun köpüğü gibi bir madde kullanılacaksa alanlar daraltılarak temizlenmeli. Cam büyükse parça parça silmek iz kalmasının önüne geçebilir.