Yandex Metrica

Sitede Ara

Yaşama tutunmaya çalışan oryantalden üzen açıklama! Pankreas kanserine yakalanan Tanyeli isyan etti!

Yaşama tutunmaya çalışan oryantalden üzen açıklama! Pankreas kanserine yakalanan Tanyeli isyan etti!

Uzun süredir pankreas kanseri ile mücadele eden ünlü oryantal Tanyeli Pınar Kerimoğlu'nun youtube programına katıldı. Ünlü oryantel hastalığıyla ilgili önemli açıklamalarda bulunurken, hastalığına neden olan olaylara ilişkin ise tepki gösterdi.  

Yaşam

19.05.2024, 22:14

Bir zamanalra damgasını vuran Türkiye'nin en sevilen oryantal dansçılarından olan 53 yaşındaki Tanyeli lakaplı Öznuh Kral 1.5 yıldır pankreas kanseri tedavisi görmeye devam ediyor. 

Ünlü ismin abisi de aynı hastalığa yakalanmış ve ne yazık ki kansere yeni düşmüştü. 

Tanyeli abisinin ölümüne ilişkin ise sosyal medya hesabından, ''Kanser işte... Annemden sonra, 54 yaşında ağabeyimin de sebebi oldu. Aylardır mücadele eden ve her yerini saran kanser. Bugün ağabeyim de kansere yenik düştü, hakkın rahmetine kavuştu. Bir melekti, iyi bir insandı, bir başka hikâyeydi ağabeyim. Satırlara değil sayfalara sığmayan bir sürü acı deneyimle doluydu. Dünya günlüğü dersler sert, o ise çok naifti. Çocukluğumda dayaklar deryasında bize siper olan canım kahramanım kara yağız ağabeyim. Ruhun özgürleşti. Mekanın cennet bahçeleri olsun. Allah’ımdan niyaz ederim, dualarım duyulsun. Seni çok seviyorum, hoşçakal ağabeyim.'' demişti. 

Hande Ataizi'ni canlı yaynda tokatlamıştı! Sevda Demirel'in yeni halini görenler tanıyamadı! Hande Ataizi'ni canlı yaynda tokatlamıştı! Sevda Demirel'in yeni halini görenler... Haberi Görüntüle

''GRİPTEN ÖLÜYORUM SANDIM''

Geçtiğimiz günlerde Nişantaş'ında görüntülenen ünlü oryantal grip olduğunu ancak sağlığına dikkat etmesi gerektiğini belirterek uzun zamandır dışarı ilk kez çıktığını söylemiş, "10 gün sonra ilk defa evden dışarı çıkabildim. İyiyim ama biraz kalabalık. Hava almak istedim. Ödül törenine gideceğim akşam, alışveriş yaptım. Kalabalıkta durmamaya gayret gösteriyorum. Çok büyük bir salgın var. Tedavi sürecinde olduğum için enfeksiyona açığım. Bir grip oldum. Kanserden değil gripten gidiyorum sandım. Şu andaki grip salgını koronavirüsten daha beter. İnsanı yerle bir ediyor. Hepimiz dikkat edelim" demişti. 

Göktaşı nedir, neden düşer? Türkiye'ye göktaşı mı düştü? Göktaşı değerli midir? Göktaşı nedir, neden düşer? Türkiye'ye göktaşı mı düştü? Göktaşı değerli... Haberi Görüntüle

''DERTLERİ İLE HASTA ETTİLER''

Ünlü oryantal son olarak ise Pınar Kerimoğlu'nun youtube programına konuk oldu. Tanyeli, hastalık sürecini ve tedavisinde yaşadığı zorlu yoları anlattı. Ünlü oryantal, yıllarca kimeyi kırmak istemediğini bu nedenle hasta olduğunu belirterek, ''Aman o üzülmesin aman o kırılmasın diye çabaladım yıllarca hastalık sahibi oldum beni dertleri ile hasta ettiler şimdi tedavi etmeye çalışıyorlar'' dedi.

10 yıllık evliliği şarkıcı yüzünden mi bitti? Güldür Güldür'ün oyuncusu Rüştü Atilla Onur ve Nez sessizliğini bozdu! 10 yıllık evliliği şarkıcı yüzünden mi bitti? Güldür Güldür'ün oyuncusu... Haberi Görüntüle

''ORYANTAL YOK''

Başarılı oryantel Tanyeli, oryantal olmak isteyenlere seslenerek, “Oryantal gazinoda değil sanatsal yerlerde olmalı. Benım rütbem yüksek, benim gibi kim geldi, bi kendinize gelin. Son zamanlarda gerçekten iyi diyeceğim oryantal yetişmedi. Oryantal yok” ifade etti. 

Batı sıcaktan kavrulacak Doğu'da fırtına kopacak! 2 Temmuz 2024 Salı hava durumu... Batı sıcaktan kavrulacak Doğu'da fırtına kopacak! 2 Temmuz 2024 Salı... Haberi Görüntüle

''YENİDEN DOĞSAM ORYANTAL OLMAK İSTEMEM''

'Bir daha doğsam oryantal olmak istemem' diyen Tanyeli, “Bir daha doğsam oryantal olmak istemem. Dans etmek isterim ama oryantal dansı asla istemem ve genç kardeşlerime de tavsiye etmiyorum, merak etmesinler dans etsinler ama oryantal değil” açıkladı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading