Yandex Metrica

Sitede Ara

Yalı Çapkını'nda izleyicileri kızdıran veda! Başrol oyuncusu diziden ayrıldı!

Yalı Çapkını'nda izleyicileri kızdıran veda! Başrol oyuncusu diziden ayrıldı!

Star TV'nin sevilen dizileri arasında yerini alan Cuma akşamları izlenme rekorları kıran Yalı Çapkını dizisinde başrol oyuncusu Emre Altuğ diziye veda etti. Dizinin yeni bölüm fragmanı ise izleyicileri üzdü. 

Yaşam

24.05.2024, 11:37

Cuma akşamları Star TV'de yer alan ve başrollerinde Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu, Emre Altuğ, Şerif Sezer, Gülçin Santırcıoğlu, Çetin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı Yalı Çapkını dizisi sezon finaline hazırlanıyor. 

'Erkekler okusa da bir şey olmaz' dedi! Ünlü oyuncunun YKS paylaşımı olay oldu! 'Erkekler okusa da bir şey olmaz' dedi! Ünlü oyuncunun YKS... Haberi Görüntüle

EMRE ALTUĞ DİZİYE VEDA ETTİ

Dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde ise sürpriz bir aylık yaşanıyor.

OGM Pictures tarafından düzenlenen dizinin yeni bölüm fragmanında Emre Altuğ'un canladnırdığı Orhan karakteri kaçırılarak işkence ediliyor.

Orhan, oğlu ve babası tarafından kurtarılırken kurşunların hedefi oluyyor ve hayatını kaybediyor. Orhan karakterinne hayat veren Emre Atuğ dizinin yayınlanacak olan son bölümde ekranlara veda edecek.

Aşkları evliliğe dönüştü! Ünlü oyuncu Merve Dizdar ikinci kez dünyaevine girdi! Aşkları evliliğe dönüştü! Ünlü oyuncu Merve Dizdar ikinci kez dünyaevine... Haberi Görüntüle

BİNNUR KAYA'NIN AYRILIĞI İZLEYİCİLERİ ÜZMÜŞTÜ

Geçtiğimiz haftalarda ise Nükhet karakterini canladnıran Binnur Kaya'nın diziden ani ayrılışı hayranlarını kızdırmış, izleyiciler senaryo değişikliği yapılarak Kaya'nın yeniden ekranlara gelmesini istemişlerdi. 

 

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading