Magazin dünyasının gözde çiftlerinden Volkan Demirel ve Zeynep Demirel'in boşanma kararı, sevenlerini şaşırttı. Sosyal medyada ve basında geniş yer bulan bu haber, merak uyandırdı ve magazin severler neden boşanmak istediklerini merak ediyor.
!['Kanserim' diye sevgilisini kandırdı! Aldatıldığını öğrenen genç kadın dahi planıyla tüm gerçekleri ortaya çıkardı!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/hasiey.webp)
RESMİ OLARAK BAŞLADI
Boşanma süreci resmi olarak başlamış durumda ve Zeynep Demirel, adımlarını atmaya kararlı. 2010 yılında hayatlarını birleştiren çift, birbirlerine olan sevgilerini 2014'te Yade ve 2017'de de Yeda isimli kızlarıyla pekiştirmişlerdi. Ancak, zaman içinde yaşanan değişimler ve gelişmeler, çiftin ortak kararıyla bu ilişkinin sona ermesine yol açtı. Boşanma sürecinin detayları ve çiftin yaşadıkları, kamuoyunda geniş yankı uyandırdı ve merak konusu oldu.