Yandex Metrica

Sitede Ara

Uzmanlar pazar gününe işaret etti! İstanbul için yeni radar görüntüsü paylaşıldı: Belirsizlik sürüyor

Uzmanlar pazar gününe işaret etti! İstanbul için yeni radar görüntüsü paylaşıldı: Belirsizlik sürüyor

Meteoroloji'den alınan hava durumu tahmin raporuna göre, İstanbul'da pazar günü yoğun kar yağışı bekleniyor. Yeni radar görüntüleri paylaşıldı. Meteoroloji Uzmanı Melik Ahmet Taştan sosyal medya hesabından konuya ilişkin yaptığı açıklamada, 'İstanbul'da Pazar ve Pazartesi günü olacak yağışlarla ilgili belirsizlik sürüyor.'' dedi.

Yaşam

23.01.2024, 22:18

Meteoroloji'den alınan hava durumu tahmin raporuna göre, pazar günü sıcaklıklar 6 dereceye kadar düşecek. İstanbul'da pazar günü öğleden sonra kar yağışının etkili olması bekleniyor. 

'Derin Talu sinirlenince sırtımı ısırdı' dedi! Ünlü iş adamından darp iddialarına ilginç savunma! 'Derin Talu sinirlenince sırtımı ısırdı' dedi! Ünlü iş adamından darp... Haberi Görüntüle

BELİRSİZLİK SÜRÜYOR

Peki pazar günü İstanbul'da kar yağışı olacak mı? Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahminler Şube Müdürlüğü'nde görev yapan Melik Ahmet Taştan, radar görüntülerini yayınlayarak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları aktardı:

İstanbul'da Pazar ve Pazartesi günü olacak yağışlarla ilgili belirsizlik sürüyor. Belirsizliğin temel nedeni Batı Karadeniz üzerindeki siklonun konumunun sürekli değişmesi. İnşallah ECMWF nin sabah çalıştırmasındaki gibi batılı gelmez. Sıcak oklüzyon riski var.

Serenay Sarıkaya göz kamaştırdı! Ünlü oyuncunun giydiği elbise sosyal medyada viral oldu! Serenay Sarıkaya göz kamaştırdı! Ünlü oyuncunun giydiği elbise sosyal medyada... Haberi Görüntüle

Sıcaklar 6 derece birden artıyor! Meteorolojiden vatandaşlara sıcaklık uyarısı geldi! 18 Haziran Salı 2024 hava durumu Sıcaklar 6 derece birden artıyor! Meteorolojiden vatandaşlara sıcaklık uyarısı geldi!... Haberi Görüntüle

VALİLİKTEN UYARI

Kırşehir Valiliği, kent genelinde bu geceden itibaren yağış ve kuvvetli soğukların etkili olacağını bildirerek, vatandaşları tedbirli olmaları konusunda uyardı. 

Hava sıcaklıklarının hissedilir oranda düşmesi sonrası Valilik tarafından yapılan açıklamada, buzlanma ve don olaylarına karşı dikkatli olunması istenildi. Açıklamada, “Gece saatlerinden itibaren bölgemizin soğuk havanın etkisi altına girmesi bekleniyor. Mevsim normalleri altında seyreden hava sıcaklıkları hissedilir derecede azalacağından sis, pus ve don olaylarına karşı vatandaşlarımızın dikkatli olması önem arz etmektedir” denildi.

Bu formülle 20'li yaşlarınıza geri döneceksiniz! Bu formülle 20'li yaşlarınıza geri döneceksiniz! Haberi Görüntüle

BAZI İLLERDE HAVA DURUMU

İSTANBUL °C, 10°C Parçalı ve çok bulutlu, yağmurlu

KIRKLARELİ °C, 10°C Parçalı ve çok bulutlu, yağmurlu

KOCAELİ °C, 11°C Parçalı ve çok bulutlu, yağmurlu

DENİZLİ °C, 9°C Parçalı, yer yer çok bulutlu

İZMİR °C, 14°C Parçalı, yer yer çok bulutlu, gece saatlerinden sonra sağanak yağışlı

KÜTAHYA °C, 5°C Parçalı, yer yer çok bulutlu, akşam saatlerinden sonra karlakarışık yağmur ve kar yağışlı

MUĞLA °C, 9°C Parçalı, yer yer çok bulutlu, gece saatlerinden sonra yağmurlu

ANKARA °C, 2°C Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden sonra güney kesimleri kar yağışlı

ESKİŞEHİR °C, 6°C Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden sonra kar yağışlı

KAYSERİ °C, 0°C Parçalı ve çok bulutlu

KONYA °C, 4°C Parçalı ve çok bulutlu Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin (Sinop çevreleri hariç) karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BOLU °C, 5°C Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı

DÜZCE °C, 9°C Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve karla karışık yağmurlu, yüksekleri kar yağışlı

KASTAMONU °C, 3°C Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı

ZONGULDAK °C, 9°C Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve karla karışık yağmurlu, yüksekleri kar yağışlı

ERZURUM °C, -3°C Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların kuvvetli ve yer yer yoğun kar şeklinde olması bekleniyor.

KARS °C, -3°C Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların kuvvetli ve yer yer yoğun kar şeklinde olması bekleniyor.

MALATYA °C, 1°C Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı

VAN °C, 2°C Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların güney ve kuzey kesimlerinde kuvvetli ve yer yer yoğun kar şeklinde olması bekleniyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading