Yandex Metrica

Sitede Ara

Ünlü model ölümden döndü! X-Ray'den geçerken implantı hayatını karartıyordu: Çiviler kafama yürüyor…

Ünlü model ölümden döndü! X-Ray'den geçerken implantı hayatını karartıyordu: Çiviler kafama yürüyor…

Tayvanlı ünlü model havaalanında X-Ray cihazından geçerken başına korkunç bir olay geldi. Model Fang Qiyuan havaalanında güvenlik kontrollerinden geçtiği sırada tarama cihazı alarm verdi ve X-Ray görüntülerinde tüm gerçekler ortaya çıktı.

Yaşam

25.05.2024, 13:06

Tayvan'da 36 yaşındaki ünlü model Fang Qiyuan, seyahat etmek için havaalanında X-Ray cihazından geçerken cihaz ötmeye başladı. Ünlü model cihazın neden alarm anlam veremedi ve güvenlik görevlilerinin cihaza bakmasının ardından gerçekleri öğrendi. 

Deniz Akkaya kızıyla ilgili ifşalarına yenisini ekledi: Kızının odasında bulduğuyla şoke oldu! Deniz Akkaya kızıyla ilgili ifşalarına yenisini ekledi: Kızının odasında bulduğuyla... Haberi Görüntüle

ESTETİK TEDAVİSİ ÖLÜM GETİRİYORDU

Sosyal medya hesabında 1.3 milyon takipçisi bulunan ünlü modelin 19 kez estetik ameliyat olduğu, implant tedavisi de gördüğü öğrenildi. Ancak ünlü model 250 bin dolara yaptırdığı estetik operasyonları kapsamında dişlerindeki implanttan kaynaklı bir problem yaşadığını düşündü.

Tatile değil sahneye çıkacaklar! Kurban Bayram'ında hangi ünlü nerede konser verecek? Tatile değil sahneye çıkacaklar! Kurban Bayram'ında hangi ünlü nerede konser... Haberi Görüntüle

DİŞ İMPLANTLARINDAN ŞÜPHELENDİ

Ancak ünlü modelin X-Ray cihazından geçerken alarm vermesinin sebebinin çenesine yerleştirilen implantlardan kaynaklı olduğunu düşünmüş, çenesindeki protezlerin çivilerinin röntgende burnunda ve kafasının çeşitli yerlerinde olduğunu belirtti. 

Güvenlik görevlileri kadının X-Ray'den geçmesine izin verirken genç kadın, implantların kafatasına doğru yürüfüğünü iddia etti.

Ölen arkadaşlarının arkasında konuştu! İbrahim Tatlıses'in kindar paylaşım olay oldu: Bana kötülük ettiler, bu bayramı göremediler... Ölen arkadaşlarının arkasında konuştu! İbrahim Tatlıses'in kindar paylaşım olay oldu:... Haberi Görüntüle

DİŞ HEKİMLERİNDEN UYARI

Bazı sosyal medya kullanıcıları piercing olduğunu iddia etti ancak ünlü model piercinginin olmadığını açıkladı. 

Milliyet Pembe Nar'da yer alan habere göre ise, Diş Doktoru Murat L Mercan, "Diş implantları, eksik dişlerin yerine koyulan ve çene kemiğine yerleştirilen titanyum vidalardır. Bu vidalar, çene kemiği ile bütünleşerek sağlam kaynaşmış bir yapı oluşturur ve üzerine protez diş yerleştirilir. İmplantların, uygun şekilde yerleştirildiğinde yerlerinden kayması veya vücudun başka bölgelerine hareket etmesi neredeyse imkansızdır. Haberdeki vidalar, estetik ameliyatlar sırasında konulan vidalar olup diş implantlarıyla hiçbir ilgisi yoktur"  dedi.

Oyuncu Yusuf Atala dolandırıcılıktan tutuklandı! 10 milyarlık vurgun ortaya çıktı Oyuncu Yusuf Atala dolandırıcılıktan tutuklandı! 10 milyarlık vurgun ortaya çıktı Haberi Görüntüle

YÜZÜNDEKİ İMPLANTLAR ALRM VERMDİ

Diş İmplantlarının titanyumdan yapıldığı küçük boyutlarıyla X-Ray cihasınd herhangi bir alarm vermeyeceğini belirten Diş Doktoru Mercan, ''Nadir durumlarda çok sayıda implant veya büyük metal protezler tarayıcılarda algılanabilir" dedi.

Tayvanlı ünlü model Fang'ın ise estetik operasyonlar neticesinde yüz cerrahisinde kullanılan vidaların olabileceği öğrenildi. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading