Sosyal medya hesabında çektiği temizlik videoları ile tanınan Cem Özkök, Mardin ziyaretinde gördüğü bir minibüsü kenara çekti su ve sabunlar bir güzel yıkadı.
![Metin Akpınar'ın kızı bombayı patlattı! Duygu Nebioğlu'ndan ağır sözler: Bedelini ödeyecek...](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/akpianr-kizi.webp)
DAYANAMADI MİNİBÜSÜ FOŞUR FOŞUR YIKADI
Ünlü fenomen Özkök;"Mardin turunda gördüğüm minibüsü durakta yıkadım. Önce minibüsü bir güzel ıslattım. Bol köpüklü kova yaptım ve başladım foşur foşur köpürtmeye. O kadar kirliydi ki. Geçen gün şoförü durdurup randevu aldım. İçi de oldukça çamurluydu.” paylaşımında bulundu.
![Seren Serengil baba kız arasına girdi! Dilan Çıtak ve İbrahim Tatlıses polemiğine dahil oldu!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/seren-gorsel.webp)
SUADİYE CAMİİ'Nİ TEMİZLEDİ
Ünlü fenomen daha öncede İstanbul Suadiye'de bulunan tarihi Suadiye Cami'sinin halıalrını temizlemişti.
![Akın Akınözü'nden acı haber! Ünlü oyuncu sosyal medyadan yaptığı paylaşımla kahretti!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/akinozuu.webp)
TARİHİ ÇEŞME'Yİ TEMİZLEMİŞTİ
Sosyal medya üzerinden Urla'da bulunan tarihi bir çeşmeyi baştan aşağı sirkeli suyla temizleyen fenomen çektiği temizlik videoları ile tanınıyor.
![Arda Güler sevgilisiyle rakip oldu! Bodrum tatilinde sevgilisiyle görüntülendi!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/arda717055468.webp)
CEM ÖZKÖK KİMDİR?
Sosyal medyada çektiği temizlik videolaı ile tanınan ve 40 yaşında olan Cem Özkök instagramda 2.9 milyon takipçisi bulunan fenomendir. Sosyal medya hesabı instagramda ''cemozkook'' hesabıyla bulunmaktadır.