Yandex Metrica

TikTok fenomeni Anthony Barajas gözünden vurularak öldürüldü

TikTok fenomeni Anthony Barajas gözünden vurularak öldürüldü

1 milyona yakın takipçisi bulunan TikTok fenomeni Anthony Barajas, ABD’de sinema salonuna düzenlenen silahlı saldırı sonucu gözünden vurularak hayatını kaybetti.

Yaşam

15.02.2024, 04:01

ABD’nin California eyaletinde yer alan The Crossing sinemasından silah seslerinin yükseldiği dair güvenlik güçlerine ihbar geldi. Olay yerine gelen polis sinemada vurulmuş iki kişiyle karşılaştı.

18 yaşındaki kızın aldığı yaralar nedeniyle hayatını olay yerinde kaybettiği anlaşılırken 19 yaşındaki bir genç erkek ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Kurbanların isimleri açıklanmamıştı.

Bir yıldız daha kaydı! Yeşilçam'ın usta oyuncusundan acı haber! Bir yıldız daha kaydı! Yeşilçam'ın usta oyuncusundan acı haber! Haberi Görüntüle

FENOMEN VE SEVGİLİSİ HAYATINI KAYBETTİ

Hastaneye kaldırılan gencin de hayatını kaybetmesinin ardından ABD polisi kurbanların kimliğini belirlendi.18 yaşındaki genç kızın Rylee Goodrich olduğu, 19 yaşındaki gencin ise 1 milyondan fazla takipçisi olan ünlü fenomen Anthony Barajas olduğu açıklandı.

Çiftin ilk randevularına çıktığı ve gittikleri sinemada öldürüldükleri belirtildi.Yaşanan talihsiz olayda ünlü fenomenin gözünden vurularak öldürüldüğü ortaya çıktı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading