Yandex Metrica

SURVİVOR ALL STAR'da şok eden ayrılık! ''Beni ailemle vuran kahpelerin hayatını bitirmeye geliyorum'' sözleri olay oldu!

SURVİVOR ALL STAR'da şok eden ayrılık! ''Beni ailemle vuran kahpelerin hayatını bitirmeye geliyorum'' sözleri olay oldu!

Survivor All Star 2024 bu yıl damgazını vurdu. TV8'de yayınlanan yarışmada mavi takımda bulunan Sahra Işık yarışmadan ayrıldı. O ayrılık sonrası sosyal medyadan paylaştığı intikam sözleri ise olay yarattı. 

Yaşam

14.03.2024, 13:45

Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan'ın sunumuyla Dominik Cumhuriyeti'nde çekimleri devam eden Survivor All Star 2024 bu yılda izlyicileri ekrana kilitlemeyi başardı. Kırmızı ve mavi takımın ödül ve dokunulmazlık yarışında kıyasıya mücadele devam ederken ada hayatında kaos yaşanmaya devam ediyor. Turabi ve Nihat Altınkaya'nın adadan veda etmei sonrası Sahra Işık'ta adaya veda etti. 

Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu aradığı aşkı sonunda buldu! Ünlü sosyal medya fenomeni ile el ele görüntülendi! Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu aradığı aşkı sonunda buldu! Ünlü sosyal... Haberi Görüntüle

SAHRA IŞIK YARIŞMADAN AYRILDI

Düello yarışında sunuculuk yapacak olan Murat Ceylan Sahra Işık'ın yarışmadan çekilmesine ilişkin açıklamalarda bulundu. Sahra'nın bırakmak istediğini belirten Ceylan; "Normalde bu gece 4 adayımız vardı. Bu üçlünün yanında bir de Sahra olması gerekiyordu. Ancak arkadaşlar Sahra bu akşam ki mücadelede yer alamayacak. Arkadaşlar Sahra maalesef Survivor All Star'a veda etti. Şartlar çok zor ve biz her bir yarışmacıyı kaybetmek değil kazanmak için elimizden geleni yapıyoruz ancak elimizden gelenin son safhasına kadar ekip olarak gelsek de Sahra bırakmak istediğini bizlerle paylaştı. Bizde saygı duymak zorundayız. Böyle başlamak istemezdik. Esas önemli olan üç adayımızla konuşacağım. Oyun nasıl olacak bunları anlatacağım" dedi.

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu ünlüleri hedef aldı! 'Kim bilir yurtlarda kaç ünlü çocuğu var' diyerek sert sözleriyle gündem oldu! Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu ünlüleri hedef aldı! 'Kim bilir... Haberi Görüntüle

İNTİKAM DOLU PAYLAŞIMI OLAY OLDU

Ancak Sahra Işık dün yarışmadan çekilme haberi duyulduktan sonra sosyal medya hesabından intikam dolu bir paylaşımda bulundu. Sahra instagram hesabından; "Hayatımı bitirmeye çalışanların beni ailemle vuran kahpelerin hayatını bitirmeye geliyorum. N.M.S" dedi.

Rüyada yayla görmek ne demek? Rüyada yaylada oturmak neye işaret eder? Rüyada dağ evi görmek iyi midir? Rüyada yayla görmek ne demek? Rüyada yaylada oturmak neye işaret... Haberi Görüntüle

BOMBA İDDİA ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Ancak geçtiğimiz hafatalard ayarışmadan elenen Seda Aktuğlu'nun iddiaya göre Sahra Işık'ın kocası İdris Aybirdi'yi arayarak Sahra Işık'ın; "Adada arkandan senin servetine çökmek istediğini söylüyor" dediğini ve bu yüzden de Sahra'nın adadan ayrılarak özel uçakla istanbul'a geldiği iddia edildi. Sahra Işık'ın nottaki ''N.M.S'' yazısı ise büyük merak konusu oldu. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Loading