Türkiye'nin en sevilen yarışma programlarından olan Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan'ın sunumuyla Dominik Cumhuriyeti'nde hazırlanan Survivor All Star 2024, TV8 ekranlarında yerini almaya devam ediyor.
![Dizi aşkı gerçek oldu! Ünlü oyuncu Ahu Yağtu'ya ilan-ı aşk etti: Seni şuursuzca seviyorum](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/yagtu-haber.webp)
ÖZGÜR BIKKINLIĞINI DİLE GETİRDİ
Düello yarışlarına çıkmakta yorulduğunu belirten Özgür Tetik, "Tabii çok yorucu. Düellodan sonraki güne de sarkıyor bu iş. Şu anda parkuru nasıl koşacağımı düşünüyorum açıkçası ama tabii bir şekilde de mental olarak insanı diriltiyor. Özellikle Atakan'la geçtiğimiz seri en azından neler yapılabileceğini gösterdi herkese. Kaldığım için mutluyum. İnşallah kısmetimizde ne varsa ona kadar mücadele edeceğiz" dedi.
![Eski Masterchef yarışmacısı hayatını kaybetti! 24 saatlik savaş ölümle bitti!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/masterchef.webp)
YUNUS EMRE'Yİ ŞAŞIRTAN SORU
Aleyna ile Merve Aydın'ın çıktığı düello yarışında Yunus Emre'nin Merve'yi desteklemesi herkesi şaşırtmış, Murat Ceylan ise yakın arkadaşı Aleyna'yı neden desteklemediğini şu sözlerle açıkladı: Çok gururluyum burada. Gerçekten güzel bir abla kazandım. Merve'yi çok seviyorum, ne olursa olsun. Aleyna benim üç düellomda, canım burnumda çıktığım karşılaşmalarda rakiplerimi çok güzel destekliyordu. Bir yerde kaderine müdahale etmek istemedim, kenarda oturdum. Bir yerden sonra da hem ablamın bana verdiği destekler hem de o anların gözümde canlanmasıyla ben de ayağa kalktım ve Merve'ye desteğimi sonuna kadar verdim. Bu yüzden de çok mutluyum.
![Ünlü sanatçı Sezen Aksu dolandırıcıların hedefi oldu! Minik Serçe binlerce lira dolandırıldı!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/sezen-haber.webp)
NAGİHAN'IN SAKATLIKLARI BİTMEDİ
Uzun zamandır sakatlıkla mücadele eden ve bir süre tedavi gören milli atlet Nagihan Karadere, yeniden sakatlık geçirdi. Yarışmacı parkurda mücadele edememesinin verdiği üzüntüyü dile getirirken, gözyaşları içinde "Oynayamayacak olmak beni gerçekten çok ama çok üzüyor. Kelime bulamıyorum duygumu anlatmaya. Cümle de kuramıyorum öyle söyleyim. Sadece izleyiciyim, destek vereceğim. Şu an elimden gelen bu. İnşallah kısa sürede atlatırım. Çünkü ödem gittikçe biraz daha iyi hissediyorum. Birkaç güne ihtiyacım var." dedi.
![Simge Sağın'ın imalı paylaşımı ortalığı karıştırdı! Ünlü şarkıcı Wanda Nara ile ayrılan İcardi'ye gönderme mi yaptı?](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/icardi-simge.webp)
HAFTANIN TAKIMLARI BELLİ OLDU
All Star'da kaptanlık yarışı gerçekleştirildi ve Atakan yarışın kazananı oldu. Atakan'ın ardından en hızlı yarışan yarışması ise Seda olurken haftanın takımlarını kurdular.
Atakan'ın kırmızı takımında Hilmi Cem, Nefise, Yunus Emre, Merve ve Nagihan yer alırken
Seda'nın mavi takımında ise Ogeday, Damla Can, Batuhan ve Özgür yer aldı.
Sonrasında oynanan dokunulmazlık mücadelesinde ise mavi takım 12 kırmızı takım 4 skorla oyunu bitirdi.
![24 Temmuz 2024 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç,Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/burc-kapak916142933.webp)
GÖZYAŞLARI İÇİNDE ANLATTI
Ada konseyinde Nagihan sakatlığı hakkında konuştu ve yine gözyaşları içinde kalarak, "Gerçekten buranın zorluğunu hiç kimse anlayamaz. Mücadelemi veriyorum. Bir talihsizlikle karşılaştım. Üstesinden gelmeye çalıştım ama tam gelemedim aslında. Sonuçta bir operasyon geçirmem gerekiyor ülkeye döndükten sonra. O süreci de daha kontrollü bir şekilde gelmeye çalışırken tekrardan talihsizlik yaşadım. Şu an dizim korkunç bir şişlikte. Tüm bağlarım koptuğunda bile böyle bir şişlik yaşamadım. Sanki bu bacak bana ait değil. Sanki buzdolabına atmışlar, çıkarmışlar da onu takmışım gibi hissediyorum. Artık kendimden de yoruldum. Hayatımda bu kadar zorlukla mücadele ettiğimi hatırlamıyorum" dedi.
![Kızılcık Şerbeti'nin Görkemi aşkını ilan etti! Ünlü iş adamıyla İbiza tatilinden pozlarını paylaştı!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/gorkme.webp)
ELEME ADAYI MERVE AYDIN OLDU
Kırmızı takım yarışmacıları eleme adayını belirlerken en çok isimi alan yarışmacı Merve Aydın oldu. Merve Aydın ise düellodan korkmadığını belirterek, "Alışık olduğum bir yer. Düellodan korkmuyorum. Atışlarımı da seviyorum. Hangi atış olursa olsun fark etmez. Çıkıp savaşımı vereceğim" dedi.