Yandex Metrica

Şeyma Subaşı poz verdi kızı Melisa çekti! Ünlü fenomenin pozları ve kızının çektiği fotoğrafar sosyal medyaya damgasını vurdu!

Şeyma Subaşı poz verdi kızı Melisa çekti! Ünlü fenomenin pozları ve kızının çektiği fotoğrafar sosyal medyaya damgasını vurdu!

Sosyal medya fenomeni olan 2.8 milyon takipçisi olan Şeyma Subaşı kıı Melisa'ya verdiği ozlar sosyal medyada çok beğenildi. 

Yaşam

21.04.2024, 12:29

Acun Ilıcalı ile uzun süre evlilik hayatı yaşayan ünlü fenomen Şeyma Subaşı sonrasında Mısırlı milyarder eşi Mohammed Alsaloussi ile 4 ay önce boşanmıştı. 

Acun Ilıcalı tüm mal varlığını açıkladı! Gelirini duyanlar kulaklarına inanamdı: Aylık kazandığım miktar... Acun Ilıcalı tüm mal varlığını açıkladı! Gelirini duyanlar kulaklarına inanamdı:... Haberi Görüntüle

O AÇIKLAMASI ÇOK KONUŞULMUŞTU

Geçtiğimizgünlerde ünlü fenomen, ''4 aydır elime erkek eli değmedi'' paylaşımı çok konuşulmuştu.

Kim Milyoner Olmak İster'de skandal anlar! Soruyu bilemedi, yarışmayı terk etti! Kim Milyoner Olmak İster'de skandal anlar! Soruyu bilemedi, yarışmayı terk... Haberi Görüntüle

KIZI FOTOĞRAFÇISI OLDU

Ancak ünlü fenomenin kızı Melisa ise annesinin fotoğrafçısı oldu.  Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın 10 yaşındaki kızı Melisa Ilıcalı'nın annesinin verdiği pozları çekmesi sosyal medya da çok konuşuldu.

Kainat güzeli değil yalancı güzel oldu! Suudi model Rumi Al- Qahtani'nin söylediği yalan ortaya çıktı! Kainat güzeli değil yalancı güzel oldu! Suudi model Rumi Al-... Haberi Görüntüle

SON PAYLAŞIMI OLAY OLDU

Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımında;  'Dün geceden kızlarla akşam yemeğinden önce Melisa'm tarafından çekilen fotoğraflar' notunu düşerek paylaşımda bulundu.

Kankalar doğum günü partisinde buluştu! Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ'un oğlunun doğum gününe katıldı! Pozları sosyal medyada büyük ilgi gördü! Kankalar doğum günü partisinde buluştu! Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ'un oğlunun... Haberi Görüntüle

HAYRANLARINI İKİYE BÖLDÜ

Seyma Subaşı'nın kızına çektirdikleri o fotoğrafları kimi takipçileri kızdırıken kimi takipçiler ise büyük beğeniyle karşıladı.

 

Habere Tepki Ver

0

1

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Loading