Yandex Metrica

Sitede Ara

Serenay Sarıkaya ve Mert Demir arasında tişört kavgası çıktı: O tişört benim!

Serenay Sarıkaya ve Mert Demir arasında tişört kavgası çıktı: O tişört benim!

Son dönemlerde kariyeri ve özel hayatıyla gündeme gelen güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, sevgilisinin sosyal medya paylaşımına kayıtsız kalmadı. Fotoğrafın altına Mert Demir'in giydiği tişörtü sahiplenerek, 'o tişört benim' yorumu yaptı.

Yaşam

20.05.2024, 10:06

Netflix'te yayınlanan 'Kimler Geldi Kimler Geçti' dizisinde rol alan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, ünlü şarkıcı Mert Demir ile olan aşkı belgelenmiş, ikili el ele bir mekan çıkışı görüntülenmişti. 

Artık kimse işsiz kalmayacak! Bu meslekler 2025 yılına damgasını vuracak! Artık kimse işsiz kalmayacak! Bu meslekler 2025 yılına damgasını vuracak! Haberi Görüntüle

SOSYAL MEDYA'DAN TİŞÖRT YORUMU

İkilinin aşkları kısa sürede gündeme düşerken çiftin sosyal medyada birbirlerini takip etmeye başlaması ve sonrasında paylaşılan fotoğrafların atlına yapılan yorumlarda hayranlarının dikkatinden kaçmamıştı.

Kenan Doğulu'ya sevgisini küfür ederek gösterdi! Yıldız Tilbe sahnede sözleriyle pes dedirtti! Kenan Doğulu'ya sevgisini küfür ederek gösterdi! Yıldız Tilbe sahnede sözleriyle... Haberi Görüntüle

'O TİŞÖRT BENİM'

Son olarak ise Mert Demir sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım binlerce beğeni alırken sevgilisi Serenay Sarıkaya'da o fotoğrafın altına yorum yaptı.

Ünlü oyuncu, sevgilisi Mert Demir'in kendi yüzünün basıldığı bir tişört giymiş ve paylaşımda bulunmuştu. 

Sarıkaya ise 'o tişört benim' yorumu yaptı. 

Mert Demir ise Sarıkaya'ya cevap olarak, gül emojisi koydu.

Hülya Avşar'ın eski kocası Kaya Çilingiroğlu çapkınlığı bitmedi! Kızından yaşça küçük yeni aşkı ile görüntülendi! Hülya Avşar'ın eski kocası Kaya Çilingiroğlu çapkınlığı bitmedi! Kızından yaşça... Haberi Görüntüle

REKLAM İLİŞKİSİ SORUSUNA KIZMIŞTI

Geçtiğimiz haftalarda ise Kiler Geldi Kimler Geçti dizisi lansmanına katılan Sarıkaya'ya ilişkisinin reklam amaçlı olup olmadığı sorusu kızdırmıştı.

Sarıkaya ise o soruya, "Böyle şeyler milattan öncede kalmadı mı ya? Gerçek hayatta böyle şeyler var mı? Bana inanması çok güç geliyor, insanların buna inanması da bana çok tuhaf geliyor. Bunlar gerçek hayatta yok ya, ben böyle yaşamıyorum" diyerek cevap vermişti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

1

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading