Yandex Metrica

Serdar Ortaç Tiktok'tan Tarkan'a küfür etti! Alkollü canlı yayın açan şarkıcıyı yardımcısı son anda susturdu!

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç sosyal medya hesabı TikTok üzerinden alkol alarak  Megastar Tarkan'a ve CHP'lilere küfür etti. O anlar sosyal medya da ve magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Yaşam

05.03.2024, 02:35

Türkiye'nni en başarılı ses sanatçılarından olan ancak alkol ve kumar bağımlılığı nedeniyle ervetinin birçoğunu kaybeden, kaariyerinde çöküş yaşayan ve karısıy Chole ileboşanan ünlü sanatçı Serdar Ortaç şimdilerde sosyal medya hesabı Tiktok üzerinden açtığı canlı yayınlarla gündeme gelmekte.

20 Nisan Adana Murat Boz konseri ne zaman, saat kaçta başlayacak? Adana Murat Boz konseri ne zaman bitecek? 20 Nisan Adana Murat Boz konseri ne zaman, saat kaçta... Haberi Görüntüle

TARKAN'A KÜFÜR YAĞDIRDI

Ortaç dün akşam sosyal medya hesabı TikTok üzerinden canlı yayın açtı ve CHP'lilere ve Tarkan'a küfürler yağdırdı.

 

MS hastalığı ile mücadele eden ve alkol tüketen ünlü şarkıcı yaptığı paylaşımlar sonrası magazin gündeminden düşmüyor.

Çağla Şıkel alay konusu oldu! Dudağındaki değişiklik hayranları tarafından fark edilince acımasızca eleştirildi! Çağla Şıkel alay konusu oldu! Dudağındaki değişiklik hayranları tarafından fark... Haberi Görüntüle

TİKTOK'A KAFA TUTTU

TikTok daha önce Ortaç'ı küfür ettiği için engellemiş, Ortaç ise; ''Türkiye'de TikTok'u yasaklatmazsam o. çocuğuyum. Sen koskoca Selçuklu'dan Osmanlı'ya 3500 yıllık Türk milletini dize getireceğini mi sanıyorsun?'' payaşımında bulunmuştu.

Ancak Ortaç TikTok canlı yayınlarına hız kesmeden devam etmeye başladı. Ortaç açtığı son canlı yayınında Megastar Tarkan'a ve CHP destekçilerine küfürler yağdırdı.

Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz Maldivler'de! Sevgilisi Kaan Yıldırım ile tatillere doymadı! Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz Maldivler'de! Sevgilisi Kaan Yıldırım ile... Haberi Görüntüle

YARDIMCISI CANLI YAYINI DURDURDU

Ağır hakaretler eden  ve canlı yayını alkollü açan sanatçıyı evdeki yardımcısı durduru. Canlı yayında telefonu ele geçiren yardımcısı yayını sonlandırdı. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Loading