Yandex Metrica
SON DAKİKA
Rüyada kepçe görmek ne demek? Rüyada kepçe kullanmak ne anlama geliyor?

Rüyada kepçe görmek ne demek? Rüyada kepçe kullanmak ne anlama geliyor?

İş makineleri arasında en bilindik olan kepçeler rüyalarda hayra alamet ediyor. Rüyada kepçe görmek ne demek? Rüyada kepçe ile toprak kazmak ne anlama geliyor?

Yaşam

29.02.2024, 15:51

Rüyada kepçe görmek güzel ve hayırlıdır, evde kaynayan tencere olarak ifade edilir. Yani rüya sahibinin eline geçen kazancı sayesinde evine giren lokmasıdır denir. Kişi, çalışkanlığı ve hırsı sayesinde bir işi bıraksa diğerine başlar, onu bitirse hemen bir diğerini bulur ama yine de ailesini mağdur etmez diye yorumlanır. 

29 Şubat İstanbul'da vapur seferleri yapılmıyor mu? İstanbul şehir hatları... Haberi Görüntüle

Gökhan Türkmen ojeli tırnaklarına gelen tepkilere yanıt verdi: Hoşuma gidiyor... Haberi Görüntüle

RÜYADA KEPÇE KULLANMAK

Rüyasında kepçe kullandığını gören kişi zor bir iş yaparak rızkını çıkarıyordur. Rüya sahibi bilek gücünü kullanarak, alın teri akıtıp çocuklarının boğazından haram lokma sokmuyor, işini yaparken aklına ya da gönlüne hiçbir şekilde fesat düşürmüyordur diye yorumlanır.

Akrabaların ücretsiz oturduğu eve kira vergisi verilir mi? Akrabaya verilen... Haberi Görüntüle

KEPÇE İLE TOPRAK KAZMAK NE ANLAMA GELİYOR?

Rüyada kepçe ile toprak kazmak, rüya sahibinin her zaman zor olanı seçtiğine, kolay ve basit olanı istemediğine işaret eder. Kişi, cefa çekmeden kazandığı şeylerden keyif alamayan biridir ve çalışıp, emek harcayarak sahip olmayı tercih edenlerdendir. Bu sayede elindekiler kendisi için çok daha kıymetli görünmektedir diye yorumlanır.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading