Yandex Metrica

Sitede Ara

Oyuncu Melis Sezen bunu da yaptı! Seyhan Nehri'nin üstünde...

Oyuncu Melis Sezen bunu da yaptı! Seyhan Nehri'nin üstünde...

Oyuncu Melis Sezen Adana'da düzenlenen Portakal Çiçeği Karnavalı'na katıldı. Kırmızı elbisesiyle dikkat çeken oyuncu Seyhan Nehri'nin üstünde voleybol oynadı. İşte o anlar.

Yaşam

25.04.2024, 22:47

Adana'da her yıl düzenlenen Portakal Çiçeği Karnavalı devam ediyor. 

Türkiye'nin ilk ve tek karnavalı olan organizasyon konser, tiyatro, halk oyunları gösterileri ve gastronomi etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. 

Karnaval sayesinde her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin geldiği Adana'da insanlar yerel lezzetleri tatma imkanı da buluyor. 

13 Nisan'da başlayan karnavala davetliler arasında oyuncu Melis Sezen de var.

Sezen neredeyse her dakika yeni fotoğraf videolar paylaşıyor. 

Yazdığı not ise şöyle:

"Portakal Çiçeği Karnavalı bir SEVGİ karnavalıdır ve tam anlamıyla anlatılmaz yaşanır! ÇOK SEVİYORUM ADANA. Yaşadığım duyguları tarif edemiyorum inanın ne olsa sönük kalıyor, sonsuz şükür."

Final öncesi kadro değişti! İnci Taneleri dizisine heyecan veren iki isim geliyor! Final öncesi kadro değişti! İnci Taneleri dizisine heyecan veren iki... Haberi Görüntüle

NEHİR ÜSTÜNDE VOLEYBOL OYNADI

Kırmızı elbisesiyle birbirinden güzel pozlar veren oyuncu, Seyhan Nehri üzerinde kırmızı elbisesiyle voleybol da oynadı.

Büyük keyif aldığı o anları sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin beğenisine sundu.

2020 yılında yayınlanmaya başlayan Sadakatsiz Dizisiyle tanıdığımız Melis Sezen sosyal paylaşım platformlarında paylaştığı cesur poz ve danslarıyla dikkat çekiyor.

Elon Musk yalan mı söyledi? Neuralink çiplerini takan hastalar ölümle karşı karşıya iddiası kriz yarattı! Elon Musk yalan mı söyledi? Neuralink çiplerini takan hastalar ölümle... Haberi Görüntüle

Survivor Yunus Emre yine yapacağını yaptı! Rahat durmayan yarışmacı önce Aleyna'la şimdi de başka yarışmacıyla yakınlaştı! Survivor Yunus Emre yine yapacağını yaptı! Rahat durmayan yarışmacı önce... Haberi Görüntüle

BUNU TUTUYORUM ÇÜNKÜ...

Sezen, Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde yaptığı konuşmayla uzun süre magazin gündeminde yer almıştı. 

Ödülünü alan oyuncu "bunu tutuyorum, çünkü elimde şu an" şeklinde bir konuşma yapmıştı. 

Habere Tepki Ver

0

1

0

0

1

0

0

0

Yorumlar (0)

Saadet Diş

TRHaber.com - Yaşam


Loading