Yandex Metrica

Sitede Ara

O illerde olanlar dikkat! Meteoroloji 3 bölgede sağanak yağışı uyarısı verdi

O illerde olanlar dikkat! Meteoroloji 3 bölgede sağanak yağışı uyarısı verdi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün raporlarına göre, Türkiye'nin iç ve doğu bölgelerinde hava parçalı bulutlu. Marmara, Kıyı Ege ve Batı Akdeniz’de ise sağanak yağış bekleniyor. Hava sıcaklıkları genellikle mevsim normalleri civarında, kuzeybatı kesimlerde ise mevsim normallerinin üzerinde seyrediyor.

Yaşam

30.04.2024, 08:01

Meteoroloji'den alınan bilgilere göre bugün denizlerde rüzgar Batı Karadeniz ve Ege'de kuvvetli esiyor. Diğer kıyılarda ise orta kuvvet ve altında esmesi bekleniyor. Marmara Bölgesi sağanak yağışlı. Sıcaklık İstanbul’da 14, Bursa’da 19 derece ölçülüyor. Perşembe günü yağış dar bir alanda bekleniyor.

Bu kez takıları gündem oldu! Nesrin Cavadzade 11 milyonluk saat taktığı iddialarına sert çıktı: Kapıma vergi memurları... Bu kez takıları gündem oldu! Nesrin Cavadzade 11 milyonluk saat... Haberi Görüntüle

HAVA NASIL OLACAK?

Ege Bölgesi'nde hava çok bulutlu ve sağanak yağışlı. Muğla dolaylarında bu yağışlara gök gürültüleri de eşlik edecek. Sıcaklık İzmir’de 17, Afyon’da 8 derece. Akdeniz Bölgesi'nin batı kesimleri sağanak yağışlı. Orta ve Doğu Akdeniz'de ise parçalı ve çok bulutlu bir gökyüzü var. Perşembe günü yağış orta kesimlere doğru ilerleyecek. İç Anadolu Bölgesi'nde sis etkili. Sıcaklık Ankara'da 7, Eskişehir'de 9 derece ölçülüyor. Sisin perşembe günü de etkisini sürdürmesi bekleniyor.

Serdar Ortaç 15 milyon TL borç ödediğini açıkladı! Konserlerden kazanacağı parayı duyanlar kulaklarına inanamadı! Serdar Ortaç 15 milyon TL borç ödediğini açıkladı! Konserlerden kazanacağı... Haberi Görüntüle

KARADENİZ BÖLGESİ PERŞEMBE GÜNÜ HAVA MEVSİM NORMALLERİNDE SEYREDECEK

Karadeniz Bölgesi'nde hava parçalı bulutlu, yer yer sis hakim. Sıcaklık Bolu’da 10, Samsun’da 16 derece. Perşembe günü sıcaklığın da gökyüzünün de durumunu koruması bekleniyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading