Yandex Metrica

Netflix'in popüler dizisine dava şoku! Gerçek hikayeden uyarlandı denilmişti! Gerçek bambaşka çıktı!

Netflix'in popüler dizisine dava şoku! Gerçek hikayeden uyarlandı denilmişti! Gerçek bambaşka çıktı!

Netflix'te izlenme rekorları kıran Richard Gadd'ın yaratıcısı olduğu dizide takıntılı platonik sevgilisi Marta karakterine ilham veren Fiona Harvey, başından geçen olayları anlattı belgesel türündeki diziye dava açacağını duyurdu. Richard Gadd'ın yalancı olduğunu söyleyen Harvey gerçekleri açıklayarak dava açacağını duyurdu.  

Yaşam

18.05.2024, 10:51

Netflix'te yayınlanan Baby Reindeer dizisinde Fiona Harvey'den ilham alınarak Marvey karakterinin canlandırılarak gerçek hikayeden alındığı iddia edilmişti.

Dizi yartıcısı ve oyuncusu Richard Gad'ın Fiyona Harvey tarafından tacize uğradığı ve platonik aşkı ve takıntısı olduğuna dair çektiği belgesel türündeki film hakkında şaşırtıcı bir gelişme yaşandı.

Sanat camiası yasta! Türk sinemasının usta ismi Ayten Gökçer hayatını kaybetti! Sanat camiası yasta! Türk sinemasının usta ismi Ayten Gökçer hayatını... Haberi Görüntüle

BABY REİNDEER'İN GERÇEKLERİNİ AÇIKLADI

The Indıpendet'in haberine göre Marvey karakterine ilham verdiği iddia edilen Fiyona Harvey, Piers Morgan ile röportaj gerçekleştirdi. 

Diziyi izlemediğini belirten Harvey, dizinin 'kadın düşmanı' olarak nitelendirildiğini, 'etik dışı' bularak Gadd'ı rahatsız etmediğini belirtti.

Kızılcık Şerbeti'nin ünlü oyuncusu uyuşturucuyla yakalandı! Polisin yanında torbacıya çıkıştı! Kızılcık Şerbeti'nin ünlü oyuncusu uyuşturucuyla yakalandı! Polisin yanında torbacıya çıkıştı! Haberi Görüntüle

RİCHARD GADD'IN YALAN SÖYLEDİĞİNİ İDDİA ETTİ

Harvey röportaj vermesinin asıl amacının Gadd'ın bir röportajında Harvey'in 'akli dengesinin yerinde olmadığını' belirterek bir konuşma gerçekleştirmesi üzerine bu kararı aldığını belirtti.

Harvey'in röportajı 12 saat içinde 4 milyon kez izlenirken Harvet, Gadd'a 41 bin e posta ve 100 mektup gönderdiği iddialarınında yalan olduğunu belirtti.

Harvey, GaDd'ın uydurduğunu belirterek, Harvey'e '10'dan az e posta gönderdim' dedi.

Reyting rekorları kırıyordu! Kızıl Goncalar dizisi final tarihi belli oldu Reyting rekorları kırıyordu! Kızıl Goncalar dizisi final tarihi belli oldu Haberi Görüntüle

DİZİYE YASAL İŞLEM BAŞLATIYOR

Morgan'ın programına katılan Harvey yasal işlem başlatacağını açıklayarak, ''Richard Gadd ve Netflix'e karşı yasal işlem başlatacağım. Kısmen avukatlara talimat verdik, ancak dışarıdaki tüm seçenekleri araştırmak istiyoruz. Dava açabileceğimiz çok sayıda kişi var.” dedi.

Göbeği ile servet kazandı! Dünyaca ünlü TikTok fenomeni Yasin Cengiz'in göbek dansı ile kazandığı para pes dedirtti! Göbeği ile servet kazandı! Dünyaca ünlü TikTok fenomeni Yasin Cengiz'in... Haberi Görüntüle

TACİZE UĞRADIĞINI AÇIKLADI

Diziyi izleyen hayranları ise Harvey'in kimliğini tespit ettiklerini ve tacize maruz kaldığını belirterek,  “Bu benim hayatımı yeterince ele geçirdi. Bunu korkunç ve kadın düşmanı buluyorum. Bazı ölüm tehditleri internette gerçekten korkunçtu. İnsanlar beni telefonla arıyor" dedi.

Kızılcık Şerbeti'nin ünlü oyuncusu uyuşturucuyla yakalanmıştı! Feyza Civelek'in torbacıyla telefon görüşmeleri ortaya çıktı! Kızılcık Şerbeti'nin ünlü oyuncusu uyuşturucuyla yakalanmıştı! Feyza Civelek'in torbacıyla telefon... Haberi Görüntüle

BABY REİNDEER KONUSU 

Dijital medya platormu Netflix'te yayınlanmaya başlayan Baby Reindeer'in, başarısız bir komedyen hassas bir kadına iyi niyet gösterisinde bulunduğduğu ancak 'hayır'diyemediği için ikisinin de hayatını mahveden saplantılı bir aşka dönüşmesini konu alıyor.

Mehmet Ali Erbil'den skandal hareket! Önce lokantaya gitti sonra Arap turistlerden... Mehmet Ali Erbil'den skandal hareket! Önce lokantaya gitti sonra Arap... Haberi Görüntüle

BABY REİNDEER OYUNCULARI 

Richard Gadd (Donny),Nava Mau (Teri), Jessica Gunning (Martha), Hugh Coles, Danny Kirrane

(Gino), Nina Sosanya (Liz), Michael Wildman (Greggsy), Josh Finan (Diggsy)

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Loading